Ariana Grande robi przerwę w karierze!


19 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po traumatycznych zdarzeniach z ostatnich lat gwiazda postanowiła wycofać się na jakiś czas z życia publicznego.

W ostatnich latach dużo złego działo się u Ariany Grande – w 2014 roku zmarł jej ukochany dziadek, w ubiegłym roku podczas jej koncertu w Manchesterze doszło do zamachu, w którym zginęły 23 osoby, na na początku września jej były chłopak Mac Miller popełnił samobójstwo, w wyniku czego na Arianę Grandę spłynęła fala hejtu zrozpaczonych fanów rapera.

Te wszystkie traumatyczne wydarzenia sprawiły, że Ariana Grande postanowiła na chwilę odpocząć od fleszy, ścianki i sceny. Niepokojąca była jej nagła nieobecność na gali rozdania nagród Emmy Awards 2018, na której miała pojawić się z jej aktualnym partnerem – Petem Davidsonem.

Wkrótce po imprezie okazało się, że nie jest to przypadek czy też jednorazowy incydent – Ariana Grande postanowiła powiem zawiesić na jakiś czas karierę i wycofać się z życia publicznego!

O decyzji wokalistki poinformowano w oświadczeniu opublikowanym w serwisie People.pl

Zważywszy na wydarzenia ostatnich kilku lat, Ariana potrzebuje trochę czasu, aby w pełni skupić się na swoim zdrowiu. Będzie przebywać blisko domu, aby móc spędzić ten okres ze swoimi bliskimi i pracować nad nową muzyką bez ustalonego terminu ukończenia. Ariana dziękuje swoim fanom za zrozumienie.

Mamy nadzieję, że Ariana Grande szybko się pozbiera i niedługo usłyszymy jej nowe kawałki!

Po traumatycznych zdarzeniach z ostatnich lat gwiazda postanowiła wycofać się na jakiś czas z życia publicznego. W ostatnich latach dużo złego działo się u Ariany Grande – w 2014 roku zmarł jej ukochany dziadek, w ubiegłym roku podczas jej koncertu w Manchesterze doszło do zamachu, w którym zginęły 23 osoby, na na początku września jej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →