Ariana Grande: Koncert w Polsce odwołany, ale fani i tak przyjadą do Łodzi?!

Obserwuj nas na instagramie:

Okazuje się, że fandom Ariany Grande i tak 1 czerwca ma zamiar spotkać się przy Atlas Arenie!

Ariana Grande po zamachu w Manchersterze postanowiła odwołać najbliższe występy w ramach Dangerous Woman Tour 2017 – również te w Polsce.

Piosenkarka miała dać w Łodzi aż dwa koncerty – 31 maja i 1 czerwca. I choć niestety w tym terminie gwiazda nie zawita do naszego kraju, fandom piosenkarki i tak ma zamiar pojawić się w Dzień Dziecka pod łódzką Atlas Areną!

 

 

Na Twitterze wśród fanów Ariany Grande pojawiła się propozycja, by 1 czerwca zebrać się w Łodzi i śpiewając kawałek One Last Time oddać hołd ofiarom, które zginęły w Manchesterze oraz wesprzeć załamaną tragedią idolkę.

Akcja spotkała się na Twitterze ze sporym odzewem, całkiem więc możliwe, że dojdzie do skutku! Ariana Grande miałaby niezłą niespodziankę. :)

Okazuje się, że fandom Ariany Grande i tak 1 czerwca ma zamiar spotkać się przy Atlas Arenie! Ariana Grande po zamachu w Manchersterze postanowiła odwołać najbliższe występy w ramach Dangerous Woman Tour 2017 – również te w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →