Areofotografia to dowód na to, że świat jest piękny. Najlepsze zdjęcia zrobione z lotu ptaka robią wrażenie!


06 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Te widoki… po prostu WOW!

Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu Skypixel Photo Contest 2017. Wśród nadesłanych przez profesjonalistów i amatorów zdjęć wybrano te najlepsze w kategoriach pejzaż, portret i historia. Swoją nagrodę przyznali też internauci.

Tym razem za najlepszą fotkę z lotu ptaka uznano zdjęcie zatytułowane Above the Polar Bear Floriana Ledouxa, na którym widać polarnego misia uchwyconego podczas skoku na lodową krę.

Pozostałe fotki docenione przez jury również zapierają dech w piersiach. Okazuje się, że z lotu ptaka nawet farma homarów wygląda jak 7 cud świata.

Lobster Farm, fot. Trung Pham – 1. miejsce w kategorii Landscape/Enthusiast Group

No i trudno uwierzyć, że część tych zdjęć została zrobiona przez fotografów-amatorów. Kompozycja, kolory, ujęcia… po prostu genialne.

Dancer, fot. Cocoa Next – 1. miejsce w kategorii Portrait/Enthusiast Group

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia wyróżnione w tegorocznej edycji Skypixel Photo Contest 2017 koniecznie zajrzyjcie na stronę konkursu. Naprawdę warto! Takie widoki to najlepsze lekarstwo na naszą burą, zasmogowaną rzeczywistość. ;)

 

Te widoki… po prostu WOW! Znamy wyniki tegorocznej edycji konkursu Skypixel Photo Contest 2017. Wśród nadesłanych przez profesjonalistów i amatorów zdjęć wybrano te najlepsze w kategoriach pejzaż, portret i historia. Swoją nagrodę przyznali też internauci. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →