kadr z teledysku „Krilan”

Arab z nowym singlem w StoproRap. Raper nawiązuje do popularnego anime


07 lipca 2022

Podziel się newsem:

Współpraca na linii StoproRap – Arab trwa w najlepsze. Autor The Rolling Joints wydał singiel, w którym nawiązuje do jednego z najpopularniejszych anime w Polsce.

Arab czuje się jak Krilan

Wczoraj w Internecie ukazał się kolejny utwór Araba. Raper już samym tytułem nawiązuje do popularnej serii anime Dragon Ball, a dokładniej do Krilana – jednego z bohaterów. Autorem bitu do Krilana jest Og Kubano.

Zobacz: Wytwórnia StoproRap powiększa szeregi. Do labelu dołączył Arab

Utworowi towarzyszy teledysk, do którego scenariusz napisał Arab. Zdjęcia, montaż oraz korektę barwną wykonał Tomasz Pawelec. To już czwarty utwór, który raper wydał pod banderą StoproRap. Jednocześnie to pierwszy singiel, który opublikowano na samodzielnym kanale Araba, a nie kanale wytwórni.

Arab – Krilan

O współpracy między wytwórnią Remigiusza Łupickiego a Gabrielem Al-Sulwim wiadomo od marca. Wówczas opublikowano pierwszy singiel. Od premiery Bulma zebrała sto tysięcy wyświetleń pod teledyskiem. Największe zasięgi przyniósł raperowi utwór Sorrow, wydany bezpośrednio po Bulmie. Klip do wspomnianej piosenki przekroczył już dwieście siedemdziesiąt tysięcy wyświetleń.

Przeczytaj także: Kogo usłyszymy na nadchodzącym Mixtape 8 DJ-a Decksa? Producent odsłania karty

Na początku maja pojawił się jeszcze Pianista ze szlugiem, lecz nie przekroczył on nawet sześćdziesięciu tysięcy odsłon. Mimo wydania już czterech piosenek dalej nie wiadomo, kiedy doczekamy się nowej płyty autora Happy New Ja. Działalność rapera odznacza się regularnością. Kolejne single publikowane są co miesiąc. Pozwala to sugerować, że nadchodzący projekt Araba będzie zbiorem singli wydanych na przestrzeni jakiegoś czasu. Podobną strategię obrał kilka lat temu Quebonafide, kiedy promował Egzotykę. Również wówczas wszystkie piosenki opublikowano w Internecie jeszcze przed premierą fizycznych kopii.

Współpraca na linii StoproRap – Arab trwa w najlepsze. Autor The Rolling Joints wydał singiel, w którym nawiązuje do jednego z najpopularniejszych anime w Polsce. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Arab czuje […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →