Anja Rubik zagra w polskim filmie. Obok niej na ekranie pojawi się plejada gwiazd.


04 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nie będzie to jednak polska wersja Devil Wears Prada, ale mieszanka kryminału z dramatem psychologicznym.

Ostatnio wcieliła się w rolę polskiej edukatorki seksualnej, niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie. Światowej sławy modelka Anja Rubik znalazła się w obsadzie najnowszego filmu Borysa Lankosza Ciemno, Prawie Noc.

Nie wiadomo na razie, jaką rolę zagra Anja Rubik. Wiadomo natomiast, że obok niej w filmie pojawi się m.in. Magdalena Cielecka, Aleksandra Konieczna, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik i Jerzy Trela.

Jak zdradzili sami twórcy produkcja będzie połączeniem mrocznego i tajemniczego kina Davida Lyncha ze światem społecznej obserwacji wyjętym wprost z filmów Kena Loacha. 

Scenariusz filmu Ciemno, prawie noc powstał na podstawie książki Joanny Bator o tym samym tytule. Premiera została zaplanowana na 2019 rok.

Nie będzie to jednak polska wersja Devil Wears Prada, ale mieszanka kryminału z dramatem psychologicznym. Ostatnio wcieliła się w rolę polskiej edukatorki seksualnej, niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie. Światowej sławy modelka Anja Rubik znalazła się w obsadzie najnowszego filmu Borysa Lankosza Ciemno, Prawie Noc. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →