Analândia, Slut, Anus… Pornhub nagradza dwuznaczne miejscowości. Polski Kock dołączy do wygranych?


30 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mieszkańcy miast o nazwach kojarzących się z seksem będą mogli dożywotnio, bezpłatnie korzystać z wersji premium Pornhuba. 

Cyców, Ruchocice, Moszna, Suczki… Nazwy niektórych polskich miejscowości powodują lubieżny uśmieszek na twarzy, a co bardziej wstydliwych mogą wprowadzić nawet w niepotrzebne zakłopotanie. Pornhub postanowił skończyć z tą geograficzną pruderią i zamierza uhonorować mieszkańców seksownych miejscowości!

W ramach akcji #PremiumPlaces 50 miast i wsi z całego świata w ramach nagrody (czy też rekompensaty) otrzyma darmowy dostęp do serwisu Pornhub Premium. No bo przecież slutanie, anusowie i cycowianie powinni być dumni ze swego pochodzenia. :)

Plebiscyt na najbardziej lubieżne, seksowne i zboczone nazwy miejscowości nadal trwa! Niestety polskie wioski i miasteczka mają marne szanse, ponieważ nazwa musi kojarzyć się z seksem… w języku angielskim. Póki co do konkursu zgłoszono Kock, który znajduje się w woj. lubelskim. Nam Kock może kojarzyć się zupełnie niewinnie, ale wszyscy anglojęzyczni na pewno zareagowaliby na zaproszenie do Kocka perlistym śmiechem. ;)

 

Jeśli macie pomysł na to, jaka inna polska miejscowość mogłaby przypaść do gustu Pornhubowi – wystarczy zgłosić ją na Twitterze lub Instagramie z hasztagiem #PremiumPlaces.

Mieszkańcy miast o nazwach kojarzących się z seksem będą mogli dożywotnio, bezpłatnie korzystać z wersji premium Pornhuba.  Cyców, Ruchocice, Moszna, Suczki… Nazwy niektórych polskich miejscowości powodują lubieżny uśmieszek na twarzy, a co bardziej wstydliwych mogą wprowadzić nawet w niepotrzebne zakłopotanie. Pornhub postanowił skończyć z tą geograficzną pruderią i zamierza uhonorować mieszkańców seksownych miejscowości! Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →