Amerykański raper – Desiigner – wystąpi w Warszawie


02 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Artysta w lipcu zagra swój pierwszy koncert w naszym kraju.

Reklama

Desiigner, a właściwie Sidney Royel Selby III, to młody raper pochodzący z Brooklynu. Popularność zdobył za sprawą wydania debiutanckiego singla Panda, który znalazł się na pierwszym miejscu na Billboard Hot 100.

Na początku 2016 roku, Desiigner podpisał kontrakt z wytwórnią GOOD, którą założył Kanye West. 1 września 2017 roku ukazał się jego debiutancki album The Life of Desiigner.

Raper niebawem zagra swój pierwszy koncert w Polsce. 12 lipca artysta wystąpi w warszawskim Palladium. Bilety na wydarzenie możecie kupić na BILETOMAT.PL.

Artysta w lipcu zagra swój pierwszy koncert w naszym kraju. Desiigner, a właściwie Sidney Royel Selby III, to młody raper pochodzący z Brooklynu. Popularność zdobył za sprawą wydania debiutanckiego singla Panda, który znalazł się na pierwszym miejscu na Billboard Hot 100. Na początku 2016 roku, Desiigner podpisał kontrakt z wytwórnią GOOD, którą założył Kanye West. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.