Amerykański Moonchild pierwszy raz zawita w Polsce! Już niedługo ich koncert na Smolnej.


10 lipca 2018

Podziel się newsem:

Nagrywali i występowali z takimi gwiazdami, jak Stevie Wonder, Jill Scott i The Internet. Teraz zagrają dla polskiej publiki!

Klub Smolna znów będzie gościć ciekawych gości zza oceanu. 16 lipca na ich scenie pojawi się Moonchild – amerykańskie trio grające niebanalne połączenie alternatywnego R&B, jazzu i soulu.

Inspirują się takimi artystami, jak Erykah Badu, Flying Lotus czy J Dilla, a zadebiutowali w 2012 roku albumem „Be Free”, a tym razem będą promować najnowszą płytę „Voyage”. Koncert na Smolnej będzie ich pierwszym występem w Polsce!

Nagrywali i występowali z takimi gwiazdami, jak Stevie Wonder, Jill Scott i The Internet. Teraz zagrają dla polskiej publiki! Klub Smolna znów będzie gościć ciekawych gości zza oceanu. 16 lipca na ich scenie pojawi się Moonchild – amerykańskie trio grające niebanalne połączenie alternatywnego R&B, jazzu i soulu.  Inspirują się takimi artystami, jak Erykah Badu, Flying […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.