Alternatywny rock w szwedzkim wydaniu wybrzmi w Warszawie. Mando Diao zagrają w Polsce!


11 lipca 2018

Podziel się newsem:

Niesamowita energia na scenie i dużo dobrego rock’n’rolla!

Te chłopaki potrafią nieźle dać czadu! Szwedzki zespół Mando Diao gra porządnego, alternatywnego rocka, a ich sceniczna energia już nieraz porwała tłumy na największych festiwalach muzycznych w Europie.

Teraz chłopaki z zimnej Skandynawii przyjadą do Warszawy, by rozgrzać polską publikę. Zespół Mando Diao wystąpi 23 listopada 2018 w klubie Progresja. 

 

Niesamowita energia na scenie i dużo dobrego rock’n’rolla! Te chłopaki potrafią nieźle dać czadu! Szwedzki zespół Mando Diao gra porządnego, alternatywnego rocka, a ich sceniczna energia już nieraz porwała tłumy na największych festiwalach muzycznych w Europie. Teraz chłopaki z zimnej Skandynawii przyjadą do Warszawy, by rozgrzać polską publikę. Zespół Mando Diao wystąpi 23 listopada 2018 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.