Alternatywnie, ambitnie, elektronicznie… Tak będzie na Ł Festiwal 2018!


10 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwal w Łowiczu odbędzie się już jutro, 11 sierpnia!

Jeśli nigdy do tej pory nie mieliście jakichkolwiek powodów, by odwiedzić Łowicz – teraz najwyższy czas to zmienić! Ł Festiwal po bardzo dobrze przyjętej zeszłorocznej odsłonie już 11 sierpnia rusza z kolejną edycją!

W najbliższy weekend w Łowiczu możemy liczyć doznania muzyczne z pogranicza elektroniki, alternatywy i tanecznych brzmień. Line up festiwalu stworzony bowiem został na podstawie bardzo surowej selekcji, która stawia na najbardziej oryginalne formy we współczesnej muzyce.

Kto pojawi się w tym roku na scenie w Łowiczu? Oto pełna lista artystów Ł Festiwal 2018:

 • SYNY – duet tworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat.
 • JANKA – producencki duet tworzą Daniel Drumz i Hatti Vatti. Łączy ich m.in. miłość do sprzętu analogowego, samplingu i klasycznej klubowej estetyki, dubu oraz fascynacja latami 90-tymi.
 • SELTRON 400 – SLG i Eltron w projekcie dedykowanym bezkompromisowym formom muzyki tanecznej.
 • SORJA MORJA – projekt muzyczny Ewy Sadowskiej i Szymona Lechowicza ze stajni Thin Man Records.
 • ADAM REPUCHA – uznawany jest za jednego z najoryginalniejszych polskich songwriterów. W twórczości łączy ascetyczny folk z brzmieniami syntezatora.
 • MAZUT – warszawski duet utworzony przez Pawła Starca i Michała Turowskiego. To muzyka na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu.
 • TAMTEN – subtelność, eklektyzm, muzyka afrykańska z nowoczesną elektroniką i klasycznymi brzmieniami klubowymi o jego elementy rozpoznawcze.
 • CHARLIE – urodzona w Berlinie polska DJ-ka. Jedna z najbardziej aktywnych postaci
  w krakowskim „tanecznym podziemiu”.
 • SINCZ – dj i producent z Warszawy, którego twórczość skupia się wokół gatunku house
  i techno. Rezydent warszawskiego klubu Smolna.
 • SARA MORA – Sara specjalizuje się w produkcji wizualizacji, teaserów, videoklipów. Aktywnie działa na łódzkiej scenie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.