All Points East Festival 2018 – line up nowego wydarzenia w Londynie robi wrażenie!


07 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na londyńskiej festiwalowej mapie pojawiło się nowe wydarzenie, którego line up to prawdziwy sztos!

Jeśli znudził Wam się Open’er albo nie chcecie czekać z rozpoczęciem festiwalowego sezonu aż do wakacji – proponujemy już zabukować sobie na maj bilety lotnicze do Londynu!

W ostatni weekend maja w stolicy UK odbędzie się 1. edycja festiwal All Points East 2018. Jego organizatorzy postanowili rozpocząć działalność z niezłym przytupem. W line up’ie All Points East Festival 2018 znalazły się takie gwiazdy, jak Bjork, Beck, Flying Lotus, Glass Animals, Lorde, Lykke Li czy The XX. Oni wszyscy zagrają w londyńskim Victoria Park między 25 a 27 maja 2018.

Na razie w sprzedaży są bilety jednodniowe – za wieczór pełen muzycznych wrażeń na All Points East Festival 2018 trzeba zapłacić niecałe 60 funtów.

Więcej info na temat nowego festiwalu znajdziecie tutaj.

 

 

Na londyńskiej festiwalowej mapie pojawiło się nowe wydarzenie, którego line up to prawdziwy sztos! Jeśli znudził Wam się Open’er albo nie chcecie czekać z rozpoczęciem festiwalowego sezonu aż do wakacji – proponujemy już zabukować sobie na maj bilety lotnicze do Londynu! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →