Alkopoligamia i U Know Me Records wydali bardzo orzeźwiającą płytkę w wersji exclusive. Co znalazło się na Lemonade?


12 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Album Lemonade pojawi się w nakładzie jedynie 250 sztuk, a tracklista jest naprawdę soczysta!

Ten Typ Mes, SONAR, Rosalie, Envee feat. Ania Szarmach – ich kawałki znalazły się na albumie Lemonade, która jest owocem wieloletniej współpracy i przyjaźni pomiędzy wytwórniami Alkopoligamia.com i U Know Me Records.

Płyta będzie miała premierę 21 grudnia, ale można ją już zamawiać w preorderze. Sugerujemy więc zrobić to jak najszybciej, bowiem jej nakład jest ściśle limitowany – Lemonade trafi w ręce jedynie 250 szczęśliwców.

Kawałki, które znalazły się na płycie promują nadchodzące wydawnictwa obu wytwórni. Ponadto znalazły się tam dwa utwory, które zwyciężyły w konkursie na remiks organizowanym przez Alkopoligamię i U Know Me Records. 

Niezaprzeczalną zaletą krążka jest też dizajnerska okładka typu GATEFOLD z piękną grafiką autorstwa Sainera.

Album Lemonade pojawi się w nakładzie jedynie 250 sztuk, a tracklista jest naprawdę soczysta! Ten Typ Mes, SONAR, Rosalie, Envee feat. Ania Szarmach – ich kawałki znalazły się na albumie Lemonade, która jest owocem wieloletniej współpracy i przyjaźni pomiędzy wytwórniami Alkopoligamia.com i U Know Me Records. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →