Alison Glodfrapp fanką „Zimnej Wojny”! „To mój ulubiony film.”


06 października 2018

Podziel się newsem:

Artystka pochwaliła nowy film Pawlikowskiego na Facebooku.

Nie wiadomo jeszcze, czy „Zimna Wojna” dostanie Oscara, ale Alison Goldfrapp zdecydowała już, kto według niej wygrał kategorii „Najlepszy Film Roku”. I jest to – „Zimna Wojna”!

Okazało się, że najnowszy obraz Pawła Pawlikowskiego zachwycił członkinię brytyjskiego duetu tworzącego muzykę elektroniczną. Słowa pochwały artystka wyraziła na Facebooku wspominając z nostalgią współpracę z polskim reżyserem przy filmie „Lato Miłości”, do którego stworzyła muzykę razem z Willem Gregorym.

Aktualnie moim ulubionym filmem jest głęboka i piękna „Zimna Wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Mam mnóstwo miłych wspomnień z pracy z Pawłem przy filmie „Lato Miłości”, razem z Willem w 2004 roku.

Podzielamy gust Alison Goldfrapp i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy „Zimnej Wojny”. :)

Artystka pochwaliła nowy film Pawlikowskiego na Facebooku. Nie wiadomo jeszcze, czy „Zimna Wojna” dostanie Oscara, ale Alison Goldfrapp zdecydowała już, kto według niej wygrał kategorii „Najlepszy Film Roku”. I jest to – „Zimna Wojna”! Okazało się, że najnowszy obraz Pawła Pawlikowskiego zachwycił członkinię brytyjskiego duetu tworzącego muzykę elektroniczną. Słowa pochwały artystka wyraziła na Facebooku wspominając […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →