Alice Merton ponownie wystąpi w Polsce!


28 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Koncert w warszawskiej Proximie będzie drugim występem wokalistki w naszym kraju.

Odwołanie jej koncertu na Enea Spring Break w Poznaniu było wielkim rozczarowaniem, bowiem Alice Merton swoim hitem No Roots podbiła nie tylko polskie listy przebojów, ale też serca rodzimych melomanów. Na szczęście młoda gwiazda postanowiła szybko nadrobić zaległości  – Alice Merton już we wrześniu powróci do naszego kraju, by 13 września zagrać koncert w warszawskiej Proximie.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości od Alice Merton. Już w najbliższą środę, 30 maja zobaczymy najnowszy teledysk wokalistki do kawałka Lash Out, a druga płyta artystki pojawi się już w przyszłym roku.

Alice Merton to 24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami. Dzieciństwo spędziła w Kanadzie, obecnie mieszka jednak w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej – Paper Plane Records International. W ubiegłym roku pojawił się pierwszy singiel młodej piosenkarki, „No Roots”, który w Polsce osiągnął już status Platyny. Niedawno artystka ujawniła także nowy singiel ‘Lash Out’, do którego klip premierę będzie miał już w najbliższą środę.

Koncert w warszawskiej Proximie będzie drugim występem wokalistki w naszym kraju. Odwołanie jej koncertu na Enea Spring Break w Poznaniu było wielkim rozczarowaniem, bowiem Alice Merton swoim hitem No Roots podbiła nie tylko polskie listy przebojów, ale też serca rodzimych melomanów. Na szczęście młoda gwiazda postanowiła szybko nadrobić zaległości  – Alice Merton już we wrześniu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →