Alice in Warsawland. Risk w nowej kampanii pokazuje przedwojenną Warszawę.

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy spot reklamowy pokazuje stołeczną architekturę, która została zburzona podczas II wojny światowej.

Risk Made in Warsaw – w kobiecych sukienkach tej marki chodzą największe gwiazdy polskiego szołbizu. W każdej kolekcji Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun pojawiają się klasyczne, eleganckie kroje i choć ich kreacje uszyte są z wygodnej, dresowej tkaniny, na pewno nie pogardziłyby nimi przedwojenne elegantki.

O tym zresztą przekonuje spot promujący najnowszą kolekcję marki. ;)

RISK by Kuba Łubniewski ❤️ from RISK made in warsaw on Vimeo.

Nakręcony przez Kubę Łubniewskiego film Alice in Warsawland to powrót do przeszłości, w którym współczesne modelki spacerują po przedwojennej Warszawie. W spocie wykorzystano miniaturę Osi Saskiej, która została zniszczona w czasie II wojny światowej.

Na tle zabytkowej stołecznej architektury zwiewne kreacje Riska prezentują się doskonale, ale nowa kolekcja na pewno dobrze się sprawdzi również na ulicach współczesnej Warszawy. :)

Nowy spot reklamowy pokazuje stołeczną architekturę, która została zburzona podczas II wojny światowej. Risk Made in Warsaw – w kobiecych sukienkach tej marki chodzą największe gwiazdy polskiego szołbizu. W każdej kolekcji Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun pojawiają się klasyczne, eleganckie kroje i choć ich kreacje uszyte są z wygodnej, dresowej tkaniny, na pewno nie pogardziłyby nimi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →