Alex Clare na dwóch koncertach w Polsce!


29 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski wokalista i songwriter w listopadzie odwiedzi Kraków i Warszawę!

Jego debiutancki album wyprodukowali Mike Spencer i Major Lazer, współpracował z Rudimental, z którym nagrał hit “Not Giving In”, a jego największy przebój “Too Close” znalazł się na listach przebojów Billboardu i otrzymał nominację do brytyjskiej nagrody Brit Award.

Alex Clare – brytyjski wokalista i songwriter późną jesienią przyjedzie do Polski, by zagrać dwa koncerty! Muzyk wystąpi 21 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później – w krakowskiej Alchemii!

Na koncertach na pewno usłyszymy zarówno największe przeboje, jak również materiał z płyty „Three Days at Greenmount”, która będzie miała premierę 14 września. Na albumie zebrane zostały najbardziej osobiste utwory artysty z ostatnich trzech płyt nagrane w całości analogowo w zupełnie nowych aranżacjach.

Brytyjski wokalista i songwriter w listopadzie odwiedzi Kraków i Warszawę! Jego debiutancki album wyprodukowali Mike Spencer i Major Lazer, współpracował z Rudimental, z którym nagrał hit “Not Giving In”, a jego największy przebój “Too Close” znalazł się na listach przebojów Billboardu i otrzymał nominację do brytyjskiej nagrody Brit Award. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →