Alex Clare na dwóch koncertach w Polsce!


29 czerwca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Brytyjski wokalista i songwriter w listopadzie odwiedzi Kraków i Warszawę!

Jego debiutancki album wyprodukowali Mike Spencer i Major Lazer, współpracował z Rudimental, z którym nagrał hit „Not Giving In”, a jego największy przebój „Too Close” znalazł się na listach przebojów Billboardu i otrzymał nominację do brytyjskiej nagrody Brit Award.

Alex Clare – brytyjski wokalista i songwriter późną jesienią przyjedzie do Polski, by zagrać dwa koncerty! Muzyk wystąpi 21 listopada w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później – w krakowskiej Alchemii!

Na koncertach na pewno usłyszymy zarówno największe przeboje, jak również materiał z płyty „Three Days at Greenmount”, która będzie miała premierę 14 września. Na albumie zebrane zostały najbardziej osobiste utwory artysty z ostatnich trzech płyt nagrane w całości analogowo w zupełnie nowych aranżacjach.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.