Albo Inaczej 2 będzie prawdziwym sztosem! Do projektu dołączyli kolejni artyści, których bardzo lubimy.


09 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nie ma innej opcji, Albo Inaczej 2 będzie brzmiało nieziemsko!

W pierwszej odsłonie projektu udział wzięli m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski czy śp. Zbigniew Wodecki. Utwory z kanonu rodzimego hip hopu w nowych aranżacjach w wykonaniu gwiazd polskiej estrady okazały się być totalnym oldskulem!

Teraz nadszedł czas na drugą odsłonę projektu. Na Albo Inaczej 2 dla odmiany usłyszymy polski hip hop w wykonaniu przedstawicieli młodego pokolenia. A będzie to naprawdę zacna ekipa, bowiem właśnie do składu Albo Inaczej 2 dołączyli Mrozu, Krzysztof Zalewski i Ralph Kaminski. Dwóch ostatnich Panów z tej listy będzie można usłyszeć na żywo podczas przedpremierowego koncertu na Enea Spring Break 21 kwietnia w Poznaniu. 

Natomiast na premierę albumu Albo Inaczej 2 musimy poczekać do maja. Poza Zalewskim, Mrozem i Kaminskim na płycie pojawi się też Justyna Święs z The Dumplings, Rosalie., Natalia Nykiel, Fismoll oraz Monika Borzym.

Nie ma innej opcji, Albo Inaczej 2 będzie brzmiało nieziemsko! W pierwszej odsłonie projektu udział wzięli m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski czy śp. Zbigniew Wodecki. Utwory z kanonu rodzimego hip hopu w nowych aranżacjach w wykonaniu gwiazd polskiej estrady okazały się być totalnym oldskulem! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →