materiały prasowe fot. Robert Pałka

Absolutni debiutanci”: Netflix zapowiada nowy polski serial młodzieżowy. Jest trailer


25 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił trailer polskiego młodzieżowego serialu od Netfliksa zatytułowanego Absolutni debiutanci.

Teen drama po polsku

Choć teen drama stała się w ostatnich latach jednym z najważniejszych gatunków seriali, Polacy wciąż nie mają się czym pochwalić w tej materii. Prawdopodobnie wciąż do grona najlepszych seriali młodzieżowych znad Wisły należą Stawiam na Tolka Banana, Niewiarygodne przygody Marka Piegusa czy Sposób na Alcybiadesa, a więc produkcje, które powstały w latach 70. i 80. XX wieku. Owszem Netflix wypuścił przyzwoite Sexify, wątki młodzieżowe całkiem sprawnie przemyca Belfer, była także momentami niezła, choć ostatecznie niezbyt udana próba w postaci #BringBackAlice, jednak brak w naszym kraju prawdziwie hitowego serialu młodzieżowego.

Czy sytuację odmienią Absolutni debiutanci? Netflix zaprezentował trailer serialu, który zadebiutuje na platformie 25 października. O czym będzie produkcja w reżyserii Kamili Tabury i Katarzyny Warzechy?

Niko i Lena, przyjaciele od zawsze, dzielą wspólną pasję – tworzenie filmów. Już od dzieciństwa ich rodziny spędzały każde lato nad polskim morzem. W tym roku przyjaciele odkryją, że łączy ich nie tylko hobby. Wszystko to dzięki nowej osobie w ich świecie – wolnemu i buntowniczemu Igorowi.

cytat z informacji prasowej
fot. Robert Pałka
fot. Robert Pałka

W rolach głównych występują Martyna Byczkowska (Skazana, W głębi lasu), Bartłomiej Deklewa (Sexify 2, #BringBackAlice) i Jan Sałasiński (Zielona granica). Na ekranie zobaczymy także między innymi Katarzynę Warnke, Piotra Witkowskiego, Annę Krotoskę oraz Andrzeja Konopkę. Poniżej znajdziecie trailer produkcji.

Trailer serialu Absolutni debiutanci

Do sieci trafił trailer polskiego młodzieżowego serialu od Netfliksa zatytułowanego Absolutni debiutanci. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Teen drama po polsku Choć teen drama stała się w ostatnich latach jednym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →