91-letnia babcia wciąż podróżuje po świecie. I to sama!


22 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Baba Lena przemierzyła Wietnam na motocyklu!

Za 9 lat Baba Lena z Rosji będzie mieć 100 lat, ale nie oznacza to, że siedzi przed TV czekając na nowe odcinki ulubionego serialu. Wręcz przeciwnie, to my możemy traktować jej Instagram jak serial i czekać na nowe posty z jej podróży.

Baba Lena, czyli Elena Erkhova pochodzi z Krasnojarska. Życie nie układało jej się kolorowo. Uciekła od męża z córką na rękach. Teraz, gdy dostaje emeryturę, dodatki dla osób starszych i czuje się bardzo dobrze, postanowiła robić to co zawsze chciała, czyli… podróżować i zwiedzać świat.

Pierwszy raz wyjechała za granicę w latach 70-tych. Dopiero w wieku 83 lat wróciła do swojej pasji i rozpoczęła prawdziwą przygodę! Dziś podróżuje po świecie kilka razy na rok. Mimo zaawansowanego wieku zwiedziła do tej pory Polskę, Tajlandię, Izrael, Czechy, a nawet przemierzyła Wietnam na motocyklu!

Nam się łezka w oku kręci na widok szczęścia tej kobiety :) Inspirujcie się i bądźcie wiecznie młodzi, jak Babushka Lena. :)

Baba Lena przemierzyła Wietnam na motocyklu! Za 9 lat Baba Lena z Rosji będzie mieć 100 lat, ale nie oznacza to, że siedzi przed TV czekając na nowe odcinki ulubionego serialu. Wręcz przeciwnie, to my możemy traktować jej Instagram jak serial i czekać na nowe posty z jej podróży. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →