79 letnia babcia założyła swój słodki interes: Lody u Babci Lucyny!


30 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Lody Babci Lucyny robią furorę.

A co Ty będziesz robić w wieku 79 lat?!

Babcia Lucyna, która pochodzi ze Lwowa, postanowiła w końcu założyć swój biznes i zrobiła to w Nowej Hucie. Pyszna sprawa! Nie da się ukryć, że kolejki w lodziarniach z naturalnymi deserami ciągną się na kilkanaście dobrych minut. Dla Lucyny Orłowskiej prowadzenie interesu nie jest niczym trudnym. Ten etap w życiu traktuje jako jeden z kolejnych, a czeka ją jeszcze wiele, bo chce dożyć 150 lat!

Dokładny adres lodziarni to ul. Bulwarowa 39.

Lodziarnia to tylko jedna z rzeczy, którymi zajmuje się sympatyczna sprzedająca. Poza własnym biznesem kończy rachunkowość w technikum, planuje nawet rozpoczęcie nauki nowych kierunków, uczy się obsługi komputerów oraz myśli o rozwinięciu punktu z lodami w pełnoprawną kawiarnię.

Lody Babci Lucyny robią furorę. A co Ty będziesz robić w wieku 79 lat?! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Babcia Lucyna, która pochodzi ze Lwowa, postanowiła w końcu założyć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →