5 najlepszych tatuażystów, do których warto już teraz umówić się na 2018 rok.


27 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Planujesz w 2018 roku nową dziarę? Lepiej nie czekaj z umówieniem się na wizytę. Kolejki do najlepszych polskich tatuażystów są dłuższe niż te w NFZ-cie. ;)

Dziaranie się to już nie przelotna moda. To po prostu lajfstajl. Jeśli w 2018 roku planujesz nową dziarę i chcesz być pewien, że na Twojej skórze pojawi się prawdziwe dzieło sztuki, a nie pierwsze lepsze bohomazy – warto poczekać i wybrać się do mistrzów tego fachu. UWAGA! Do nich na wizyty często trzeba się umawiać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

TETRIS TATOO, czyli kreatywny i turboutalentowany tercet z Ostrowa Wielkopolskiego. Hoła, Lisu i Piter dziarają prawdziwe cuda. Na większe dzieła ich autorstwa trzeba czekać do wakacji, ale jeśli marzy Wam się coś małego i pięknego – macie szanse na realizację w 1 połowie 2018 roku.

DZIARCZYŃCY to poznańska ekipa tatuatorskich osobliwości. Każdy z Dziarczyńców ma talent, zmysł i swój osobisty styl. To, co robią wygląda DOBRZE!

WarsawINK – stołeczna ekipa, która w pięknym studio z tarasem i ogrodem dziara na wszystkie możliwe sposoby. Oly Dobra, Pejczi, Antonina, Mihau, Kuba i Julka robią na skórze wszystko – od kolorowej psychodeli, po minimalistyczne, graficzne wzory.

LUCKY TATTOO – 6-osobowa ekipa z Tychów wielokrotnie nagradzana na konwentach w Polsce i nie tylko. Po wizycie będziecie cali lucky & happy.

MAKE ART TATTOO – założyciel tego krakowskiego studia dziara od 12 lat i uczy fachu swoich podopiecznych/współpracowników. Jak sama nazwa sugeruje, tutaj robią z tatuaży małe dzieła sztuki.

Planujesz w 2018 roku nową dziarę? Lepiej nie czekaj z umówieniem się na wizytę. Kolejki do najlepszych polskich tatuażystów są dłuższe niż te w NFZ-cie. ;) Dziaranie się to już nie przelotna moda. To po prostu lajfstajl. Jeśli w 2018 roku planujesz nową dziarę i chcesz być pewien, że na Twojej skórze pojawi się prawdziwe […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →