4FUN.TV z nagrodą dla najlepszej telewizji muzycznej w Europie


30 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jury doceniło formułę telewizji społecznościowej, która wyróżnia 4FUN.TV wśród konkurencji.

4FUN.TV w finale pokonało C Music TV z Wielkiej Brytanii i Trace TV z Francji. Reprezentacji stacji odebrali nagrodę na gali Eutelsat Awards 2016, która odbyła się 25 listopada w Mediolanie.

Konkurs, w którym nagrodzony polską stację – Eutelsat TV Awards – odbywa się od 1998 roku i jest organizowany przez Eutelsat, jednego z największych europejskich operatorów satelitarnych. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach tematycznych. W tym roku w konkursie nominowanych było ponad 120 stacji.

– 4FUN od samego początku ma w swoim krwiobiegu interakcję z widzami. Obserwujemy na naszych antenach stały wzrost zainteresowania taką formułą programu telewizyjnego – mówi Rafał Baran, CEO stacji.

Kluczowym elementem społecznościowym stacji jest aplikacja 4FUN APP, dzięki której widzowie mogą przesyłać filmy i zdjęcia bezpośrednio na antenę.

eutelsat_3840x1920

Jury doceniło formułę telewizji społecznościowej, która wyróżnia 4FUN.TV wśród konkurencji. 4FUN.TV w finale pokonało C Music TV z Wielkiej Brytanii i Trace TV z Francji. Reprezentacji stacji odebrali nagrodę na gali Eutelsat Awards 2016, która odbyła się 25 listopada w Mediolanie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →