12. kolejnych artystów dołącza do Tauron Nowa Muzyka. Znamy pełen line up festiwalu!


25 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

59 wykonawców z 20 krajów z całego świata – tak zapowiada się tegoroczny festiwal Tauron Nowa Muzyka.

Jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, mroczny duet z Kanady, rezydent kultowego Salon des Amateurs w Dusseldorfie, młody i rozchwytywany DJ z Kopenhagi oraz kwiat polskiej alternatywy…

To właśnie ich usłyszymy w tym roku na Tauron Nowa Muzyka, bowiem Kasia Nosowska, Essaie Pas, Tolouse Low Trax, The Dumplings, Bokka, Syny, Denis Horvat, Baasch, Bitamina, Nagrobki, JANKA i Manoid dołączyli właśnie do programu wydarzenia zamykając line up tegorocznej edycji festiwalu.

Łącznie w Katowicach usłyszymy 59 wykonawców z całego świata, którzy reprezentują najciekawsze nurty współczesnej muzyki. W finałowym line up’ie 13. edycji imprezy (poza wspomnianą 12-tką) znalazły się bowiem takie gwiazdy, jak Fever Ray,  Mura Masa,  Sampha, Arca, Son Lux, Carl Craig & NOSPR pres. Versus, Ben Frost & MFO, Nightmares on Wax i James Holden & The Animal Spirits. Pełną listę artystów, którzy zagrają na Tauron Nowa Muzyka znajdziecie na stronie wydarzenia. 

A jeśli nie możecie wybrać się na cały festiwal (który odbędzie się w dniach 28.06 – 01.07.2018) – wpadajcie do Katowic choćby na jeden dzień! Tym bardziej, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych. :) Widzimy się na Tauron Nowa Muzyka!

59 wykonawców z 20 krajów z całego świata – tak zapowiada się tegoroczny festiwal Tauron Nowa Muzyka. Jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, mroczny duet z Kanady, rezydent kultowego Salon des Amateurs w Dusseldorfie, młody i rozchwytywany DJ z Kopenhagi oraz kwiat polskiej alternatywy… Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →