11. edycja GDYNIA DESIGN DAYS rusza pod hasłem ERROR.


06 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Polskie święto DESIGNU już za moment w GDYNI!

Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. W tym roku odbywać się będzie w dniach 6-15 lipca. Hasło tegorocznej edycji to ERROR.

Error z łaciny oznacza błąd, a jako czasownik mówi o wędrowaniu i tułaczce. Słowo używane od wieków dziś kojarzone jest przede wszystkim z awarią systemu operacyjnego. To także niezgodność z obowiązującymi regułami, brak porozumienia między rozmówcami, niejasne komunikaty w przestrzeni społecznej i wirtualnej.

W efekcie znajdujemy się w nieustannym stanie wytrącenia z równowagi, w którym zawodzą wszystkie znane nam metody działania. Jesteśmy zmuszeni do poszukiwania skutecznych, często niestandardowych rozwiązań.

Pełen program i spis artystów znajdziecie pod tym linkiem:  http://gdyniadesigndays.eu/pl/

Wybieracie się? :)

Polskie święto DESIGNU już za moment w GDYNI! Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. W tym roku odbywać się będzie w dniach 6-15 lipca. Hasło tegorocznej edycji to ERROR. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →