Lost Pool powraca do Wawy. Szykuje się impreza od zachodu do wschodu!


26 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwszy epizod piątego sezonu już 30 czerwca!

Na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego w magicznych okolicznościach przyrody odbędzie się otwarcie kolejnego sezonu imprez pod szyldem Lost Pool!
Po kilku miesiącach poszukiwań ekipa Lost Pool znalazła w końcu godną miejscówkę, gdzie przy najlepszym techno będzie można bawić się od zachodu do wschodu Słońca. Tym razem w line up’ie znaleźli się m.inBłażej Malinowski, Private Press, Vertical Spectrum, Truant i Ola Teks.

Impreza rozpocznie się już o 17:00, a od 21:00 czeka nas klasyczny trening dla zaawansowanych, podczas którego będzie można dać nura w nurt dobrego brzmienia. ;) A że na miejscu będzie dużo miejsca do plażowania – warto zabrać ze sobą koce, śpiwory i akcesoria plażowe do chillu pod gołym niebem.
Bilety na imprezę znajdziecie na Biletomat.pl. Have fun!

Pierwszy epizod piątego sezonu już 30 czerwca! Na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego w magicznych okolicznościach przyrody odbędzie się otwarcie kolejnego sezonu imprez pod szyldem Lost Pool! Po kilku miesiącach poszukiwań ekipa Lost Pool znalazła w końcu godną miejscówkę, gdzie przy najlepszym techno będzie można bawić się od zachodu do wschodu Słońca. Tym razem w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →