Lena Osińska i Steez z nowym muzycznym projektem — LXS


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Lena Osińska i Steez ogłaszają wspólny projekt i zapowiadają płytę „ANIMA", która ukaże się 13 stycznia 2023 roku. Jako przedsmak nadchodzącego wydawnictwa prezentują pierwszy singiel – „Wolno”.

LXS to efekt wspólnych poszukiwań i fascynacji dwójki artystów, znanych jak dotąd publiczności w nieco innych odsłonach. Lena, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar, oraz Steez – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej. Owocem spotkania tych dwóch osobowości są wspólne kompozycje, łączące w sobie eksplorację z pogranicza elektronicznych, eksperymentalnych brzmień i muzyki pop. Subtelne wokale i szczera liryka Leny uzupełniają atmosferyczne krajobrazy dźwiękowe Steeza.

Lena i Steez
Lena i Steez ogłaszają nowy projektfot. Florida

Wraz z premierą pierwszego singla, „Wolno”, artyści zapraszają do odkrywania intrygującego świata audiowizualnego, w którym osadzony jest debiutancki album duetu LXS. Symboliczna okładka nadchodzącego wydawnictwa przedstawia tajemniczy ołtarz, a kolejne elementy jego uniwersum artyści odsłaniać będą do czasu styczniowej premiery.

Utwór „Wolno” promuje paradokumentalny teledysk, w którym wraz z dwojgiem głównych bohaterów zawędrujemy na granice rzeczywistości i doświadczenia zmysłowego.

Lena Osińska i Steez ogłaszają wspólny projekt i zapowiadają płytę „ANIMA”, która ukaże się 13 stycznia 2023 roku. Jako przedsmak nadchodzącego wydawnictwa prezentują pierwszy singiel – „Wolno”. LXS to efekt wspólnych poszukiwań i fascynacji dwójki artystów, znanych jak dotąd publiczności w nieco innych odsłonach. Lena, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar, oraz Steez – jeden z […]

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →