źródło: Converse

Jeszcze wyżej. Converse prezentuje nową wersję modelu Chuck Taylor Lugged


20 września 2022

Podziel się newsem:

W kampanii Chuck Lugged 2.0 CC X HI pojawili się liczni artyści, m.in. Channel Tres, Indigo De Souza, Rasharn Powell, Shah Frank, Luke Bar$ oraz Iris Kim.

Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy marka Converse wprowadziła nową wersję swojego kultowego modelu Chuck Taylor. Osią CTAS Lugged była podwyższona podeszwa, która gwarantowała użytkownikowi lepszą przyczepność i większy komfort noszenia. Nowa wersja chucków nie tylko spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem, ale zaczęła też szybko ewoluować, a przy okazji oferując możliwości tworzenia własnego stylu, niezależnie od sezonu.

Najnowszym odsłoną conversowej rodziny Lugged jest jest Chuck Lugged 2.0 CC X HI. Z pojawieniem się nowej generacji tych butów wiąże się nie tylko zmiana wizualna, ale też liczne technologiczne usprawnienia, dzięki którym znacznie rozszerza się wachlarz ich zastosowania. Lugged 2.0 są przede wszystkim wodoodporne, więc sprawdzą się w każdych warunkach i przy kapryśnej jesienno-zimowej pogodzie. Wygodę użytkowania wspomoże też zastosowanie gumy i warstwowych tkanin, a wzmocniona, skórzana cholewka zapewnia dodatkową ochronę w kostce. Model posiada również gumową podeszwę z wypustkami, polarową podszewkę oraz inspirowane hikingiem i industrialem sznurówki, które dodają całości stylowego looku.

Chuck Lugged 2.0 CC X HI

Do kampanii Chuck Lugged 2.0 CC X HI marka zaprosiła m.in. członków swojej społeczności All Star, aby podkreślić indywidualny charakter modelu. Zobaczymy w niej rapera i producenta – Channela Tresa, piosenkarza i autora piosenek Indigo De Souza, artystę R&B i twórcę kreatywnego Rasharna Powella, piosenkarza i autora piosenek Shaha Franka, rapera Luke Bar$a z Brockton (MA) oraz reżysera Irisa Kima z Toronto. 

Chuck Lugged 2.0 CC X HI

W kampanii Chuck Lugged 2.0 CC X HI pojawili się liczni artyści, m.in. Channel Tres, Indigo De Souza, Rasharn Powell, Shah Frank, Luke Bar$ oraz Iris Kim. Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy marka Converse wprowadziła nową wersję swojego kultowego modelu Chuck Taylor. Osią CTAS Lugged była podwyższona podeszwa, która gwarantowała użytkownikowi lepszą przyczepność […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →