Za zimno w mieście? Wskocz na seans do gorącej ciężarówki!


29 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Latem jest czas na foodtrucki, zimą – na saunatrucki!

Od kiedy nastały chłody po poznańskim rewirze porusza się żółta ciężarówa, w której skrywają się wszelkie zmarzlaki. Jak to możliwe? Północ SaunaTruck, zwana żartobliwie Jeżyckimi Termami, to objazdowa sauna, dzięki której możesz wygrzać swe ciałko, a potem na legalu wyskoczyć w szlafroczku na ulicę.

Jak uważają sami prowadzący mobilną saunę, jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce, choć w całkiem popularne w Finlandii. I absolutnie nie mamy zamiaru się z nimi w tym temacie kłócić. ;)

Na saunopakę może jednorazowo wsiąść od 6 do 8 osób. I na szczęście Północ SaunaTruck zatacza po Polsce coraz większe kręgi. Poza lokalnymi Jeżycami saunobus odwiedza okoliczne plaże w czasie morsowania, imprezy sportowe, a 2 grudnia pojawi się w Gdańsku na Mistrzostwach Morsów.

Zaglądajcie na fanpage Północ SaunaTruck i sprawdzajcie, czy przypadkiem nie macie gorącej ciężarówy na trasie. :)

 

Latem jest czas na foodtrucki, zimą – na saunatrucki! Od kiedy nastały chłody po poznańskim rewirze porusza się żółta ciężarówa, w której skrywają się wszelkie zmarzlaki. Jak to możliwe? Północ SaunaTruck, zwana żartobliwie Jeżyckimi Termami, to objazdowa sauna, dzięki której możesz wygrzać swe ciałko, a potem na legalu wyskoczyć w szlafroczku na ulicę. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →