Zdjęcie Polaka nominowane w konkursie znanym na cały świat!


31 października 2018

Podziel się newsem:

Mowa o… Architectural Photography Awards 2018!

Zdjęcie Polaka Pawła Paniczko zakwalifikowało się do finału Architectural Photography Awards – najbardziej prestiżowego konkursu w dziedzinie fotografii architektury oraz wnętrz.

Fotografia pokazuje Long Museum West Bund w Szanghaju. Mieszkający na co dzień w Manchesterze Paniczko w kategorii EXTERIOR rywalizuje z czterema innymi artystami.

Paweł Paniczko

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec listopada w Amsterdamie. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czeka nagroda w postaci 3 tysięcy dolarów i promocja podczas wystaw. Polecamy odwiedzić konto fotografa na Instagramie – @pawelpaniczko i trzymamy kciuki!

 

Mowa o… Architectural Photography Awards 2018! Zdjęcie Polaka Pawła Paniczko zakwalifikowało się do finału Architectural Photography Awards – najbardziej prestiżowego konkursu w dziedzinie fotografii architektury oraz wnętrz. Fotografia pokazuje Long Museum West Bund w Szanghaju. Mieszkający na co dzień w Manchesterze Paniczko w kategorii EXTERIOR rywalizuje z czterema innymi artystami. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec listopada w Amsterdamie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →