Zapraszamy na weekend do nowej miejscówki w Poznaniu – Laba.Land

Podziel się newsem:

Brak planów na nadchodzący weekend? Zajrzyjcie do Laba.Land, nowej miejscówki w Poznaniu. Sprawdźcie, co się tam będzie działo!

Reklama

Weekend w Laba.Land – sprawdź, co się będzie działo!

Na mapie Poznania właśnie pojawiło nowe, wyjątkowe miejsce kulturalne. To Laba.Land, czyli pełna zieleni przestrzeń stworzona w duchu slow life. Czeka Was tam masa atrakcji, a wśród nich chociażby ogródki, miejska farma, leśna czytelnia, warsztatownia, siatkówka plażowa, joga, medytacja, masaż, komnata biowitalności, kawiarnia, urban glamping i oczywiście food trucki!

Jednym słowem – Laba.Land to przestrzeń stworzona do chilloutu, w której swoją chwilę relaksu odnajdzie każdy. Dodatkowo, miejscówka oferuje liczne propozycje wydarzeń z zakresu świata rozrywki i kultury. Co Was czeka w Laba.Land w najbliższy weekend?

Laba.Land

Holistic Fit #sierpień2020 w Laba.Land!

Już w sobotę startuje Holistic Fit #sierpień2020 w Laba.Land, który potrwa do końca sierpnia. To cykl pełen inspiracji, medytacji i ćwiczeń dla tych, którzy chcą czegoś więcej dla swojego ducha.

Cykl ma na celu ukazanie holistycznego podejścia do pracy z ciałem. Zarówno zajęcia prozdrowotne jak i fitness będą prowadzone w formie świadomej pracy. Treningi są tak skonstruowane, aby zwracać uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, a także zachować uważność i zaangażować sferę mentalną.

W części FIT koncentracja zostanie położona na intensywnej pracy aerobowej, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększa wydolność. Treningi, będą tak skomponowane, aby nie przemęczać jednej grupy mięśni, ale angażować większe partie: mięśnie nóg, pleców czy ramion.

Podczas zajęć HOLISTIC do pracy z ciałem dołączy sfera mentalna poprzez zastosowanie technik uwalniania napięcia oraz relaksacji. Instruktorzy z dużą uważnością podejdą do wzmacniania mięśni posturalnych oraz do zwrócenia uwagi, w jaki sposób prawidłowa postawa wpływa na psychologiczne aspekty postrzegania człowieka.

Więcej informacji na temat Holistic Fit #sierpień2020 w Laba.Land znajdziecie tutaj.

Laba.Land holistic fit

Steezy Sunday #2 Matt Bogucki / Date with kate ~hosted by Schron

Z kolei niedziela w Laba.Land minie pod szyldem housowego grania, zabawy w bliskości natury i dobrej szamki w ramach Steezy Sunday. W Leśnej Czytelni zagrają przedstawiciele poznańskiego klubu SchronMatt Bogucki oraz date with kate. Z kolei w strefie gastro czekać Was będą pyszne lody od LoLoDzik, hawajskie miski z azjatyckim jedzeniem od POKE BO i naturalne smakołyki od 2theroots.

Laba.Land Steey Sunday

Do zobaczenia w weekend na Przełajowej 5!

Brak planów na nadchodzący weekend? Zajrzyjcie do Laba.Land, nowej miejscówki w Poznaniu. Sprawdźcie, co się tam będzie działo! Weekend w Laba.Land – sprawdź, co się będzie działo! Na mapie Poznania właśnie pojawiło nowe, wyjątkowe miejsce kulturalne. To Laba.Land, czyli pełna zieleni przestrzeń stworzona w duchu slow life. Czeka Was tam masa atrakcji, a wśród nich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.