Zagraj w Dawida Podsiadło, odzyskaj skradzione hity i wygraj bilety na jego koncert!


09 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
Żeby wygrać - trzeba grać!

Nie udało Ci się zgarnąć wejściówki na koncert Dawida Podsiadło w ramach „Małomiasteczkowej Trasy”? Nic straconego! Teraz możesz zagrać w Dawida Podsiadło i wygrać bilet na jego wyjątkowy koncert!

Wszystko to za sprawą gry mobilnej, której głównym bohaterem jest właśnie Dawid Podsiadło.W grze każdy może wcielić się w znanego wokalistę, odzyskać jego skradzione hity, a przy okazji zebrać jak najwięcej punktów. Co tydzień dziesięć osób z najlepszymi wynikami wygrywa podwójną wejściówkę na koncert Dawida Podsiadło w stołecznym Teatrze Narodowym – Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra odbędzie się 20 grudnia 2018.

Gra Dawida Podsiadło nawiązuje stylistyką do kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra i usłyszycie w niej najlepsze największe hity wokalisty przetworzone na ośmiobitowe wersje!
Grę można pobrać bezpłatnie na App Store i Google Play. Walka o nagrody (bilety na koncert i płyty Podsiadło z autografem) trwa do 10 grudnia. :)

Żeby wygrać – trzeba grać! Nie udało Ci się zgarnąć wejściówki na koncert Dawida Podsiadło w ramach „Małomiasteczkowej Trasy”? Nic straconego! Teraz możesz zagrać w Dawida Podsiadło i wygrać bilet na jego wyjątkowy koncert! Wszystko to za sprawą gry mobilnej, której głównym bohaterem jest właśnie Dawid Podsiadło.W grze każdy może wcielić się w znanego wokalistę, odzyskać […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: