Wydarzenia: 2019-04-12

Wybierz co

Wybierz gdzie

Wybierz kiedy

Poniedziałek 28 października

Baroness Official Event, Klub Kwadrat, 28.10.2019

Poniedziałek, 28.10, godz: 18:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

The Exploited zagrają we Wrocławiu!

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Kup bilet
Flume w Warszawie

Flume Europe Tour 2019 | Warsaw

Poniedziałek, 28.10, godz: 18:00 Torwar, Warszawa

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Poniedziałek, 28.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

John McLaughlin & The 4th Dimension

Poniedziałek, 28.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Boston Manor Official Event, Hydrozagadka, 28.10.2019

Boston Manor

Poniedziałek, 28.10, godz: 18:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Ania Dąbrowska Trasa koncertowa Jesień 2019

Ania Dąbrowska / Poznań / 28.10.2019

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań

Tom Walker w Polsce

TOM Walker / Warszawa

Poniedziałek, 28.10, godz: 19:30 Klub Stodoła, Warszawa

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Wrocław / 28.10.2019

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 Teatr Polski we Wrocławiu, Wrocław

Kup bilet

Far Caspian

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 Klub pod Minogą, Poznań

Фіолет [Fiolet, rock, Ukraina] / 28.10 / Wrocław

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje Karol Modzelewski - Sopot

Poniedziałek, 28.10, godz: 20:00 Sfinks700, Sopot

Wtorek 29 października

Robotrons Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Wtorek, 29.10, godz: 18:30 Palladium, Warszawa

Ojciec. Marian Opania w roli głównej

Wtorek, 29.10, godz: 20:30 Aula Artis, Poznań

Ojciec. Marian Opania w roli głównej

Wtorek, 29.10, godz: 17:30 Aula Artis, Poznań

Krótkie spięcia #19: „Byłam w domu, ale…”

Wtorek, 29.10, godz: 19:00 Pawilon, Poznań

I Declare War [USA] / Cytotoxin / Acranius / Necrotted | Wrocław

Wtorek, 29.10, godz: 19:00 D.K. Luksus, Wrocław

Kup bilet

R.O x KONOBA / SOPOT

Wtorek, 29.10, godz: 20:00 Sfinks700, Sopot

Cybersec EXPO 2019

Wtorek, 29.10, godz: 10:00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Katowice

Wysocki, Okudżawa - dwaj najwięksi bardowie xx wieku

Wtorek, 29.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota / Lublin / 29.10.2019

Wtorek, 29.10, godz: 20:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Warsztaty dla dorosłych wokół wystawy „Społeczeństwo” w Lublinie

Wtorek, 29.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Wrocław / 29.10.2019

Wtorek, 29.10, godz: 20:00 Teatr Polski we Wrocławiu, Wrocław

Kwiat Jabłoni - Koncert w Filharmonii Kaszubskiej

Wtorek, 29.10, godz: 19:00 Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

GET LOST x where2B list

Wtorek, 29.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Środa 30 października

Być jak Beata, spektakl kabaretowo-muzyczny

Środa, 30.10, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Breast Fest–zaświećmy Lublin na różowo #walczymy z rakiem piersi

Środa, 30.10, godz: 12:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Kup bilet

R.O x KONOBA / WARSZAWA

Środa, 30.10, godz: 20:00 Miłość Kredytowa 9, Warszawa

Ciało: początek

Środa, 30.10, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

Plastic / Out Of Control Tour / Wrocław

Środa, 30.10, godz: 20:30 Stary Klasztor, Wrocław

Kup bilet

Xiu Xiu

Środa, 30.10, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

Krzysztof Zalewski Solo Act

Krzysztof Zalewski Solo Act / Kraków / 30.10.2019

Środa, 30.10, godz: 20:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków

Margaret - Gaja Hornby Tour / Lublin / Klub30 / 30.10

Środa, 30.10, godz: 20:00 Klub30 Lublin, Lublin

Maleńczuk + Rhythm section | Wrocław

Środa, 30.10, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Wielcy Nieobecni - Zaduszki w Starym Klasztorze!

Środa, 30.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Pomysły, które zarabiają. Jak osiągnąć sukces na rynku startupów

Środa, 30.10, godz: 18:00 Tauron Arena Kraków, Kraków

Laboratorium Zabawy - Warsztaty "Let's Play"

Środa, 30.10, godz: 17:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Wrocław / 30.10.2019

Środa, 30.10, godz: 20:00 Opera Wrocławska, Wrocław

Kup bilet

Halloween Burleska - Danse Macabre / Lillet L'amour

Środa, 30.10, godz: 21:00 Próżność, Poznań

Vintage POPUP | 80s/90s/Y2k Wednesday old fashion grooves by JAC

Środa, 30.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Technoranek Spooky vol. 45 Akwarium GŁOŚNY

Technoranek Spooky vol. 45 Akwarium GŁOŚNY

Środa, 30.10, godz: 07:00 Akwarium - Skwer Hoovera, Warszawa

Koniec Świata: Wielka Trasa Stand-up Polska w Toruniu

Środa, 30.10, godz: 19:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Czwartek 31 października

Post Mortem #10 : Dom Zły, TBA

Czwartek, 31.10, godz: 18:00 NRD, Toruń

Kup bilet

ALCOHOLICA + 4 SZMERY - METALLICA, AC/DC - TRIBUTE NIGHT

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 CK Wiatrak, Zabrze

Český fest mrtvých: nic / Nikander | 31.10-1.11 Wrocław

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 D.K. Luksus, Wrocław

Rock-Metalowe Halloween - Muzyczna Noc Grozy w Starym Klasztorze

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 Stary Klasztor, Wrocław

Polska Wersja □ Jano PW □ Hinol PW ▹ Inna Wizja w Katowicach!

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 P23 Katowice, Katowice

MROZU / 31.10.19 / Gdańsk, B90

Czwartek, 31.10, godz: 19:00 B90, Gdańsk

Kup bilet

Shahmen

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Kartky w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kartky w Ostrowcu Świętokrzyskim / 31.10

Czwartek, 31.10, godz: 19:00 Malwa - Ostrowiec Św., Ostrowiec Świętokrzyski

Kup bilet

Bass Astral x Igo / 31.10 / Łódź

Czwartek, 31.10, godz: 19:30 Klub Wytwórnia, Łódź

Kup bilet

DJ Rush | Tama Halloween

Czwartek, 31.10, godz: 23:00 Tama, Poznań

Psymolecule #1 dekos: Morfogeneza

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

The Exploited, Maid of Ace | Rzeszów Klub Pod Palmą

Czwartek, 31.10, godz: 19:00 Pod Palmą, Rzeszów

Veni Vidi Techno #56

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Halloween w 999 Acronym, Anthony Linell, Evigt Mörker, RTMTS

Halloween w 999: Acronym, Anthony Linell, Evigt Mörker, RTMTS

Czwartek, 31.10, godz: 23:00 999, Warszawa

Midland, Boris

RTMST, Subcode, Blooma live, Agim / Smolna

Czwartek, 31.10, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Enigmă // A

Czwartek, 31.10, godz: 23:59 Schron, Poznań

Ciało Halloween: VTSS

Czwartek, 31.10, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Kaka Demona Gnojka

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Halloween | Upiór w Próżności - Rubin Robi Raban

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Halloween w Sfinksie! ❚ Samhain

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Sfinks700, Sopot

Halloween 2.0 x Mordor Muzik x Prozak 2.0

Czwartek, 31.10, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Halooween x Bacardi

Halloween x Bacardi / Niebo

Czwartek, 31.10, godz: 21:00 NIEBO, Warszawa

NOSPR kameralnie / zespół kontrabasowy

Czwartek, 31.10, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Matt Simons Official Event, Klub Stodoła, 31.10.2019

Czwartek, 31.10, godz: 18:00 Klub Stodoła, Warszawa

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, Rzeszów

Mazolewski/Porter - Gdańsk

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Warsztaty z podstaw impro @House Szkolna

Czwartek, 31.10, godz: 19:00 HOUSE Szkolna, Poznań

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Wrocław / 31.10.2019

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 Opera Wrocławska, Wrocław

Kup bilet

YETTI MEISSNER /Sisyphos ■ CYNTHIA SPIERING ■ MISCHA /Tresor-6h CLOSING SET

Czwartek, 31.10, godz: 22:30 Transformator, Wrocław

Kup bilet

QPA STRACHU

Czwartek, 31.10, godz: 21:00 Fort II, Poznań

Techno Dziady - Jurek Przeździecki Live

Techno Dziady - Jurek Przeździecki Live

Czwartek, 31.10, godz: 21:00 MagnetOffOn, Gorzów Wielkopolski

Wehikuł: Bałem się Buki! + Dj Dziekan - lata '90/'00

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 D.K. Luksus, Wrocław

SEN Halloween Los Muertos

SEN Halloween: Los Muertos

Czwartek, 31.10, godz: 21:00 SEN, Warszawa

SASSY Halloween - Sin City

Czwartek, 31.10, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

Wehikuł: Wszyscy święci balują w niebie (Halloween) - lata 90/00

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Halloween Latino Party by UDZ

Czwartek, 31.10, godz: 21:30 Scenografia, Łódź

Ciemno wszędzie, techno wszędzie ▆ Elektroniczne Halloween

Czwartek, 31.10, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Halloween Powrót zombie

Halloween: Powrót zombie

Czwartek, 31.10, godz: 21:00 Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

J1 | Boddika, Michał Wolski LIVE, Dtekk

J1 | Boddika, Michał Wolski LIVE, Dtekk

Czwartek, 31.10, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

ŁÓDŹ - W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski)

Czwartek, 31.10, godz: 19:00 Scenografia, Łódź

Piątek 01 listopada

Midland, Boris

Chris Liebing / Smolna

Piątek, 1.11, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Utøpia w/ Arnaud Le Texier (Children of Tomorrow / Affin)

Piątek, 1.11, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Igor Herbut w Warszawie

Igor Herbut - Lwia część / Warszawa / 1.11.2019

Piątek, 1.11, godz: 19:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Warszawa / 01.11.2019

Piątek, 1.11, godz: 20:00 Teatr Polski w Warszawie, Warszawa

J1 | VTSS & Przyjaciele #2 Bjarki

J1 | VTSS & Przyjaciele #2 Bjarki

Piątek, 1.11, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

Ładuję...