The Stubs

19 października 2017, Czwartek

Klub pod Minogą

ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 20:00

Loading osób jest
zainteresowanych

Podziel się:

OSTATNI poznański koncert formacji THE STUBS. Już 19 października najbardziej rock’n’rollowe trio w Polsce zagra w poznańskim klubie Pod Minogą. Zabrzmi materiał z nadchodzącej płyty „Let’s die”, ale nie zabraknie też hitów z poprzednich albumów. Bilety już w sprzedaży! The Stubs 19.10 / g.20:00 Klub pod Minogą / Poznań Bilety: 25 – http://winiarybookings.8merch.com/the_stubs_lets_die_19_10_poznan-id13681 30 – Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, Masłowski CD 35 – w dniu koncertu „LET’S DIE, KURWA, WYDAJEMY PŁYTĘ A POTEM SIĘ ROZPADAMY! 29go września nakładem Instant Classic nasza czwarta płyta – „Let’s Die” – ukaże się na winylu i CD. Najprawdopodobniej zagramy kilka koncertów a następnie kończymy działalność. Tomek (ten z włosami) zdecydował się odejść z zespołu, zaś Radek (ten ze statkiem na klacie) wraz z Łukaszem (tym przystojnym) będą grali razem lecz już pod nowym sztandarem. Tymczasem „Let’s Die”, tytułowy numer, pierwszy z ostatnich. https://www.youtube.com/watch?v=O8Yh1ooqxVA Łukasz, Tomek, Radek” oprócz nas zagrają nasze dobre ziomy LAZY CLASS! Street punk / punk rock z Warszawy. Powitajcie ich brawami! https://www.facebook.com/lazyclassoi/ https://lazyclass.bandcamp.com/

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także