Natalia Nykiel

12 stycznia 2018, Piątek

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, Poznań

Start: godz. 20:00

Loading osób jest
zainteresowanych

Podziel się:

12 stycznia 2018
Miejsce: MTP2
19:00 – otwarcie
20:00 – koncert

Bilety:
stojące – 55 zł (I pula), 60 zł (II pula), 70 zł (w dniu koncertu)
Pule dostępne do wyczerpania.

Bilety dostępne w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na http://www.eventim.pl/natalianykielpoznan

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Już 26 października koncertem w warszawskiej Stodole rozpocznie się zupełnie nowa trasa koncertowa Natalii Nykiel. „Total Tour” to 5 ekskluzywnych koncertów, podczas których artystka po raz pierwszy zaprezentuje materiał ze swojego drugiego albumu „Discordia” (premiera płyty 20 października). Każdy z koncertów będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę będzie odgrywała nietypowa oprawa.

„Discordia” – drugi album Natalii Nykiel ukazuje się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”).
W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek.
Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.
Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.
Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.
Na edycji specjalnej płyty znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

„Total Tour”
26/10/2017 – Warszawa / Stodoła
27/10/2017 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
15/11/2017 – Wrocław / A2
15/12/2017 – Toruń / CKK Jordanki
12/01/2018 – Poznań / MTP2

Organizator: Off the Record


Zobacz także