Fertile Hump + The Saturday Tea

24 lutego 2018, Sobota

Klub pod Minogą

ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 20:00

Loading osób jest
zainteresowanych

Podziel się:

Już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy headline’owy koncert Fertile Hump w Poznaniu! Razem z nimi przyjedzie świetna załoga z The Saturday Tea! Oba zespoły można było zobaczyć przy okazji festiwalu Spring Break. Fertile Hump swoim występem zachwyciło ostatnio także publiczność w Aula Artis przed Me And That Man!

Fertile Hump
+ The Saturday Tea
24.02.2018 g. 19:00
Klub pod Minogą / Poznań

WKRÓTCE RUSZY SPRZEDAŻ BILETÓW!

Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik – Maciek Misiewicz (perkusja). Dajemy państwu korzennego, bluesowego rock’n’rolla ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne jak chuj teksty pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic gdzie w 2015 wydali EP’ke a w 2016 long play „Dead Heart”.

„Goodnight, Goodbye” – https://www.youtube.com/watch?v=hXaXMWmuFyk –

„Dreams” – https://www.youtube.com/watch?v=MbdTy1-EKDs

The Saturday Tea – indie rock (Warszawa)

Tłumaczone z angola: oto zespół, który gra rock z garażu a zaczał grać ów rock w mieście stołecznym Warszawa. Ich muzyka (ten rock) przepełniona jest brudem, blues’em, pogłosikami, prostymi beat’ami, przesterowanymi gitarkami a co najważniejsze – łapliwymi haczykami, których nie wyjmiesz sobie z głowy.

http://www.thesaturdaytea.com
https://www.facebook.com/thesaturdaytea
https://thesaturdaytea.bandcamp.com


Zobacz także