Bal karnawałowy CABRIO NIGHT

27 stycznia 2018, Sobota

,

Start: godz. 15:00

Loading osób jest
zainteresowanych

Podziel się:

Cabrio Night – Bal Karnawałowy pełen atrakcji gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonałą zabawę zapewnią nam profesjonalni tancerze, muzyka na żywo oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wspólna fotografia w zaskakującym miejscu, strącanie piniaty czy karaoke to tylko niektóre z atrakcji
dodatkowych. Wyborne jedzenie, tort w efektownej formie każdego z Was zaskoczy. Przebrania i maski, które wszyscy założymy podkreślą klimat całego wydarzenia.

Nasze Cabrio Night poprowadzi znany wszystkim Irek Bieleninik! Dziennikarz, artysta estradowy, konferansjer. Doskonale kojarzony przez fanów motoryzacji, sportów siłowych i przede wszystkim teleturniejów. Poczucie humoru, wyjątkowa charyzma oraz niewyczerpana pula anegdot i dowcipów, którymi „sypie jak z rękawa”, sprawiają, że każde wydarzenie z jego udziałem zapada w pamięć. Będąc gospodarzem dotychczasowych edycji CABRIO POLAND zadbał o to, aby uśmiech nie schodził z twarzy
uczestników ani na chwilę. Nad atrakcjami podczas Cabrio Night Irek będzie czuwał osobiście.

Bal odbędzie się w Hotelu Novotel Malta, który położony jest w atrakcyjnym miejscu w pobliżu Term Maltańskich, 4 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i o ok. 2,5 km od Starego Rynku.

Odległość tę można pokonać tramwajem w 5 minut. Taras, odkryty basen i bezpłatne studio fitness urozmaicą Twój wolny czas, a rowerem można pokonać trasę dookoła Jeziora Maltańskiego.

Proponujemy cztery rodzaje pakietów biletowych:

– Bilet na bal karnawałowy CABRIO NIGHT z noclegiem dla 2 osób w cenie 646,92 zł

– Bilet na bal karnawałowy CABRIO NIGHT z noclegiem dla 1 osoby w cenie 517,32 zł

– Bilet na bal karnawałowy CABRIO NIGHT bez noclegu dla 2 osób w cenie 452,52 zł

– Bilet na bal karnawałowy CABRIO NIGHT bez noclegu dla 1 osoby w cenie 344,52 zł

Bilety na wydarzenie oraz szczegóły pakietów na https://cabrionight.evenea.pl/


Zobacz także