Zwidy x daysdaysdays x Vermona Kids /// D.K.Luksus x ICM

21 września 2019, Sobota

D.K. Luksus

Wita Stwosza 16, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

We wrześniu powraca największy dotychczasowy hit imprez organizowanych pod szyldem ICM. Zwidy i daysdaysdays, tym razem wspierani przez gorących debiutantów z Vermona Kids, po raz kolejny zatrzęsą piwnicą D.K. Luksus. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zobaczyć któregoś z tych gagatków, to zapewniamy Was, że będzie to jedno z bardziej intensywnych przeżyć koncertowych tego roku (a może i dekady). Tym razem autorką oprawy graficznej jest nieoceniona Wiwiana Wirbuł (http://bit.ly/wyjepka).

Zwidy
Reprezentanci labelu Trzy szóstki, którzy grają smutne piosenki na pograniczu emo, math rocka i post-punku. Zaprezentują m.in. materiał z wydanej niedawno płyty „Szum”.
https://zwidy.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/zwidy/

daysdaysdays
Żoliborskie trio w duchu szkolnego punk rocka. Debiutancka epka ukazała się w 2018 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez publikę, o czym świadczyć może jej obecność w zestawieniach najlepszych płyt serwisów takich jak Undertone czy Trzy Szóstki.
https://daysdaysdays.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/daysdaysdaysband/

Vermona Kids
Vermona Kids startuje na początku 2018 w Wołowie jako trio, by po nagraniu krótkiego demo zamienić się w kwartet łączący muzyków z trzech różnych miejscowości oraz różnych środowisk i zespołów (m.in. Turnip Farm, Blue Raincoat, Lutownica, Fueling The Fire). W 2019 wydali pierwszy LP zatytułowany „Very Sorry”, charakteryzujący się amerykańskim klimatem indie rocka lat ’90.
https://vermonakids.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/vermonakids/


Zobacz także