ZEW się budzi Festiwal 2021

ZEW się budzi Festiwal 2021

26 czerwca 2021, Sobota

Cisna

, Cisna

Start: godz. 6:30

Podziel się:

26 i 27 czerwca 2021 roku, w sercu wciąż dzikich Bieszczad, spotkają się pasjonaci muzyki, podróży i natury. Połączy nas ZEW, który obudzi się w ten letni weekend. Tak jak natura budzi się do życia po zimie, tak nas porwie energia dzikiej muzyki.
Zgodnie z tradycją festiwal ZEW się budzi rozpocznie się koncertem o świcie 26 czerwca – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca wschodzącymi nad górami.
Pomysł na festiwal ZEW się budzi powstał z pasji ludzi tworzących na co dzień markę ZEW for men, którzy łącząc miłość do natury, przygody i muzyki, zorganizowali w 2018 pierwszą edycję wydarzenia w Lesku, a w 2019 drugą edycję już w Cisnej, w otoczeniu gór, lasów i potoków.
Zapraszamy na festiwal ZEW się budzi, czyli dwa dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad.
Lineup:
Acid Drinkers
Łydka Grubasa
O.S.T.R.
Pidżama Porno
Bitamina
Voo Voo
KSU
4 Szmery
Witek Muzyk Ulicy
Trupa Trupa
Muniek i Przyjaciele
Nosowska
***
Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a oprócz opowieści ze szlaku, ostre cięcie w barberowozie i inne atrakcje skrojone pod ludzi, którzy czują zew przygody.
Jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami.
Zapraszamy na ZEW się budzi Festiwal, czyli dwa dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad.
Rzuć wszystko i przyjedź do Cisnej. Razem obudzimy zew!


Zobacz także