Wieczór Kubański "Cuba Libre" z Josè Torresem vol.2

Wieczór Kubański “Cuba Libre” z Josè Torresem vol.2

11 lutego 2023, Sobota

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 18:00

Podziel się:

POWRACAMY!
Wieczór kubański „Cuba Libre” z Josè Torresem!
Po raz drugi zapraszamy na kubański wieczór pod znakiem „Cuba Libre”, to będzie noc pełna słońca, radości i beztroski.
Pierwszy wieczór przerósł nasze najśmielsze oczekiwania dlatego już 11 lutego na scenie Lloyda wystąpi dla Państwa ponownie Josè Torres z zespołem Havana Dreams NA ŻYWO!!
Otwarcie: 18:00
Muzyka na żywo: 20:00
Bilety—>
I Pula – 70 zł
II Pula – 80 zł
III Pula – 90 zł

Podczas wieczoru drink CUBA LIBRE w specjalnych zestawach na mały i duży głód!
Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical”. Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady. Koncerty w wykonaniu Jose Torres to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.
Havana Dreams to zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres.
W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak Timba, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.

*Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów* kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →