Two Timer – 10 lat!

11 października 2018, Czwartek

Blue Note Jazz Club

Kościuszki 76/78, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zespół gra brudnego, elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. brzmienia, nagrywa kolejne płyty i koncertuje w klubach i festiwalach na świecie.

Dwukrotnie (w 2015 oraz 2017 roku) reprezentowali Polskę na największym festiwalu bluesowym na świecie – International Blues Challenge w Memphis w Stanach Zjednoczonych, na który zjeżdża się 200 wykonawców z całego świata.

Zostali docenieni na świecie m.in. na festiwalach w USA, Kanadzie, Francji i Niemczech oraz na wszystkich największych festiwalach bluesowych w Polsce. Grali w kolebce bluesa w Memphis, w delcie Mississippi i Nowym Orleanie, aby przenieść wszystkie te przeżycia i emocje na swoje albumy.

Cały czas są tą sama grupą przyjaciół, którzy 10 lat temu spotkali się na sali prób.

Swoje dziesiąte urodziny chcą uczcić specjalnym koncertem, na którą zaprosili muzycznych gości.

Wieczór rozpocznie swoim koncertem przyjaciel zespołu Peter J. Birch.
Całość poprowadzi Jan Chojnacki, a koncert będzie transmitowany na żywo w radiowej Trójce w audycji Jana Chojnackiego „Bielszy odcień bluesa”.

Bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – dniu koncertu

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także