Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal

13 stycznia 2019, Niedziela

Sala koncertowa NOSPR

plac Wojciecha Kilara 1, Katowice

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal
Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce!
 
Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce! Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach. Na scenie podczas koncertów pojawią się: 
 
14.10 – Szczecin: Jacek Kotlarski, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

23.10 – Lublin:  Jacek Kotlarski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

3.11 – Wrocław (17:00 i 20:30): Igor Herbut, Kayah, Jacek Kotlarski, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Zdzisława Sośnicka, Sławek Uniatowski

8.11 – Warszawa: Igor Herbut, Jacek Kotlarski, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Mariusz Patyra, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

12.11 – Kraków: Igor Herbut, Kayah, Andrzej Lampert, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski

14.11 – Poznań: Jacek Kotlarski, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski

20.11 – Toruń: Kuba Badach, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

28.11 – Szczecin (18:00 i 20:30): Kuba Badach, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

29.11 – Gdynia: Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski, Ewa Uryga

13.01 – Katowice: Kuba Badach, Igor Herbut, Alicja Majewska, Mariusz Patyra, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Zdzisława Sośnicka, Sławek Uniatowski

 
Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.

Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także