TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA w Starym Klasztorze!

12 marca 2023, Niedziela

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA w Starym Klasztorze!
12 marca zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na spotkanie z muzyką Andrzej Zauchy. Tym razem twórczość wybitnego polskiego wokalisty zostanie zinterpretowana i przedstawiona od damskiej strony. Koncert przygotuje i poprowadzi młoda wrocławska wokalistka Wiktoria Bińczyk z zespołem.
TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA to projekt zrodzony z połączenia pasji pięciu niezależnych osobowości muzycznych. Zamiłowanie do piosenki polskiej, poezji śpiewanej, a przede wszystkim do utworów Mistrza Zauchy, okazało się ich wspólnym mianownikiem i dało efekt w postaci obszernego wachlarza aranżacji z elementami jazzu, bluesa i soulu-gatunków tak pokrewnych sercu i duszy Andrzeja Zauchy.
Wiktoria Bińczyk oraz profesjonalny zespół instrumentalny w składzie: Michał Kotowicz, Marcin Włodarczyk, Bartłomiej Libera, Łukasz Zgoda. Ten projekt to ich podziękowanie, upamiętnienie, hołd ku czci wybitnego artysty, wirtuoza, nieśmiertelnej duszy polskiej sceny muzycznej. W repertuarze usłyszeć można ich własne interpretacje mniej i bardziej znanych utworów Andrzeja Zauchy, solowych, a także tych które współtworzył z zespołem Dżamble.
C’est la vie, Bądź moim natchnieniem, Jak na lotni, Leniwy diabeł, Wymyśliłem Ciebie…to tylko niektóre z utworów, które usłyszycie Państwo w wykonaniu muzyków. Całą swoją wrażliwość, emocjonalność i doświadczenie sceniczne zamkną w lirycznych brzmieniach poezji śpiewanej otulonych dźwiękami gitary basowej, instrumentów klawiszowych, perkusji i saksofonu.
Ten projekt w końcu był, jest i będzie…ich serca biciem…
12.03.23 godz.19.00 Stary Klasztor – Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
TRIBUTE to ANDRZEJ ZAUCHA
miejsca siedzące: 60 zł – I pula
miejsca stojące: 45 zł – I pula

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →