Tides From Nebula, ROSK – 22 XI Poznań, U Bazyla

22 listopada 2019, Piątek

Klub u Bazyla

Św. Wojciech 28, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Tides From Nebula, ROSK
22 listopada 2019
Poznań, Klub u Bazyla (Norwida 18A)
wejście od 19:00

Po trzyletniej przerwie nasz najbardziej znany instrumentalny zespół powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie.
Premiera „From Voodoo to Zen” odbędzie się 20 września.

„Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album” – Maciej Karbowski.
Płyta ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV).
„Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, moglismy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z kazdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy.”
Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów szmyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

Zamówienia na wszelkie dostępne wersje nowego albumu można składać już dziś pod poniższym linkiem: tidesfromnebula.lnk.to/fromvoodootozen

ROSK zaistniał na polskiej scenie dzięki dobrze przyjętemu debiutowi z 2017 roku zatytułowanemu „Miasma”. Po opowieści o zarazie i śmierci tysięcy przyszedł czas na opowieść o śmierci jednostki. Zespół nowym albumem snuje zupełnie inną historię o osamotnieniu, pustce i poczuciu straty oraz tworzy nową aurę, całkowicie odmienną od tej obecnej na debiutanckiej płycie.


Zobacz także