Techno_Import: Stephanie Sykes (47 / Fullpanda Rec. UK)

23 listopada 2019, Sobota

Dom Kultury w Lublinie

Krakowskie Przedmieście 19, Lublin

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Techno_Import to wizyty artystów rezydujących w najmocniejszych miejscach dla techno na mapie Europy. Pierwszym gościem jest Stephanie Sykes reprezentująca barwy Fullpanda Records .
https://soundcloud.com/stephanie-sykes

Stephanie Sykes urodziła się w Niemczech, obecnie mieszka w UK. Od początku swojej działalności upodobała sobie eksperymentalne i różnorodne pejzaże dźwiękowe, które stworzyły fundamenty jej nieograniczonego, wyjątkowego muzycznego brzmienia.
Przeprowadzka do Manchesteru dała jej większe możliwości rozwoju i ugruntowała jej niepowtarzalne brzmienie. Grywała na licznych imprezach, ale to występ w Continue at Sankeys był punktem zwrotnym w jej karierze. Wtedy wystąpiła obok Dashy Rush, która po przesłuchaniu zarówno jej seta, jak i kilku demówek, zaprosiła ją do swojej wytwórni – Fullpanda Records. W katalogu wytwórni znajdują się przede wszystkim mroczne, pełne emocji i głębi eksperymentalne utwory. Muzyka Stephanie doskonale się tam odnalazła.

Wspomniana estetyka przepełnia sety DJskie Stephanie i sprawiła, że artystka została zaproszona do grania w takich klubach jak Tresor, Berghain czy Corsica Studios. Co więcej, doprowadziła do jej rezydencji w Khidi (Tiblisi), Jaded (Corsica Studio, Londyn) oraz legendarnym Atomic Jam (Birmingham). Uczestnicy czerwcowego Festiwalu Instytut powinni pamiętać jej występ na scenie rave.

Wsparcie lokalne:
▪ aetha
▪ Alan White
▪ Kosma

Start 22 / bilety 20-30 zł / wstęp + 21


Zobacz także