Targi Jestem Vintage #10 Celebration

Targi Jestem Vintage #10 Celebration

17 sierpnia 2022, Środa

Elektrownia Powiśle

Dobra 42, Warszawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Już oficjalnie sie chwalimy!
Najlepsze targi mody z drugiej ręki świętują 10 okrągła edycję i będzie to celebracja wyjątkowa.
Już 17-18 września w Elektrowni Powiśle podczas Jestem Vintage #10 Celebration przywitamy gości wypoczętych, opalonych i głodnych spotkań z modą zawsze młoda. Przez dwa dni rozbawimy Was i wspaniale nastroimy w rytmie muzycznych przebojów z dawnych dekad.
Tym razem rozwijamy skrzydła jeszcze bardziej i zaprezentujemy blisko 100 marek, które w modzie z drugiej ręki orientują sie najlepiej. Nasi selekcjonerzy już od kilku tygodniu odkrywają najlepsze kąski w Polsce i zagranicą aby zaprezentować Wam iście wyszukaną ofertą ubrań, dodatków i akcesoriów na jesienne i zimowe miesiące.
Partnerem wydarzenia Jestem Vintage #10 jest VIAMODA Szkoła Wyższa, która podczas jubileuszowej edycji zaskoczy Was niespotykanym pokazem mody. Również zadba o przestrzeń edukacyjną, w której dowiecie sie więcej na temat mody Vintage, upcyclingu oraz trendów, które skupiają się na modzie odpowiedzialnej.
Mamy dla Was wspaniałe konkursy i ciekawe nagrody, mamy też kilka niespodzianek o których będziemy informować w kolejnych tygodniach.
Tymczasem zapisujcie sobie ta datę w kalendarzach i róbcie przegląd Waszych szaf uwzględniając miejsce na najlepsze zdobycze z wystrzałowego spotkania z Jestem Vintage.
Do zobaczenia!
#JestemVintage #elektrowniapowiśle
Kiedy i Gdzie?
📅 17 – 18 września
📌 Elektrownia Powiśle
🕙 Godziny otwarcia
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
👉 Wstęp bezpłatny!
👉 #MożnaZPsem
Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nasz fanpage: Jestem Slow
Oraz Instagram: instagram.com/jestemvintage
#KupujLepszeProdukty
Zgłoszenia marek:
panel.slowplatform.com/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →