Targi Jestem Slow! #Jesień

Targi Jestem Slow! #Jesień

8 października 2022, Sobota

Elektrownia Powiśle

Dobra 42, Warszawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Chociaż lato zupełnie w pełni, my juz szykujemy sie na radosne przywitanie Jesieni. To dobry czas na powakacyjny porządek w szafie i przygotowanie sie na kolejną porę roku.
Wraz z najlepszą selekcja polskich marek szykujemy dla Was nowe pomysły i stylowe rozwiązania zawsze oparte o zrównoważoną modę.
Podczas Jestem Slow #Jeseiń zaprezentujemy 150 unikalnych polskich twórców, którzy od lat sa wierni polskiej produkcji i tworzą w nurcie Slow.
Wraz z naszymi wystawcami zawsze stawiamy na najlepsze materiały, ponadczasowe kroje, wysoką jakość wyrobów i tego możecie byc pewni odwiedzając nas podczas Jestem Slow w Elektrowni Powiśle już 8-9 października 2022.
Jesienna moda może być zabawą i radością, dajcie sie ponieść kolorowej fantazji i nietuzinkowym printom: retro kwiaty, nadruki etno i klasyczna krata. Miłośniczki ekstrawagancji znajdą geometryczne wzory w stylu lat 70., zwierzęce printy i futurystyczne nadruki. Nie zabraknie dodatków i akcesoriów aby dopełnić jesienny look.
Ręcznie robiona biżuteria, kryształy, amulety a na wieczór pięknie pachnące świece, wszystko robione w duchu Slow.
To i jeszcze więcej atrakcji szykujemy dla Was na Jesienne spotkanie z Jestem Slow. Śledźcie nasze wydarzenie i bądźcie dobrze poinformowani aby nie przeoczyć atrakcji najlepszego modowego spotkania nadchodzącej Jesieni.
Do zobaczenia!
#JestemSlow #elektrowniapowiśle
Kiedy i Gdzie?
📅 8 – 9 listopada
📌 Elektrownia Powiśle (Poziom 0)
🕙 Godziny otwarcia
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
👉 Wstęp bezpłatny!
👉 #MożnaZPsem
Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nasz fanpage: Jestem Slow
Oraz Instagram: instagram.com/jestemslow
#KupujLepszeProdukty
Zgłoszenia marek:
https://panel.slowplatform.com/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →