SZ1: Mary Lake

SZ1: Mary Lake

4 marca 2023, Sobota

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 22:30

Podziel się:

🔥 Alexx Amsterdam
soundcloud.com/amsterdam_alex
www.instagram.com/alexx_amsterdam/
🔥 Andrys
on.soundcloud.com/FqGZy
🔥 DJ Sleepover
soundcloud.com/djkacpa
www.instagram.com/kacpakacpersky/
🔥 Mary Lake
soundcloud.com/marylakeworld
www.instagram.com/marylakeworld/
🔥 Ultraviolent
www.instagram.com/laplaceov144/
🔥 ZOIE
soundcloud.com/zoie_dj
www.instagram.com/zoie_dj/
Lecimy dalej ze znamienitymi goścmi. Mary Lake to arcyciekawa postać na scenie światowej, bo ciężko powiązać ją z jakimkolwiek krajem. Dorastała pomiędzy Algierią, Francją i Holandią, co doskonale słychać w jej setach. Już od lata widoczna na festiwalach typu Dekmantel czy Lowlands i absolutnie każdym parkiecie jaki sobie możecie wymarzyć. Eklektyczna selekcja z pogranicza nieortodoksyjnego techno, electro, left-field (a my nawet dostrzegliśmy pierwiastek etno) to mieszanka która nie pozwoli ustać w miejscu absolutnie NIKOMU. NA PEWNO NIE NAM. DLATEGO JĄ ZAPROSILIŚMY.
Do tego całego ambarasu postać nowa i nie nowa, wprost z wrocławskiego Ciała zmierza do nas DJ Sleepover. Kimże Ci on? Znacie go jako po prostu Kacpa, lub też połowa duetu Kappa e Ravve, czy też członek oryginalnego, audiowizualnego przedsięwzięcia jakim jest The Cat Club. W poprzednich wcieleniach jednak piewcą był brzmień lżejszych, przyjemniejszych, oscylujących wokół disco a nowe wcielenie powstało by pójść w inną stronę. Śpioch więc leci w połamane beaty klasycznego electro, ghetto-house/ghetto-tech wpadając też niejednokrotnie po prostu w tech.
Ultraviolent czyli nasz rezydent to współtwórca kolektywu Veni Vidi Techno oraz rzeczy przedziwnych. Często zaskakuje słuchaczy nieoczywistym wyborem tracków, oraz znany jest ze swojego talentu do warm upu, co też świadczy o jego skromności, jednak za DJką bywa niepowstrzymany.
Od zawsze wspieraliśmy młode twarze, jednak od pewnego czasu nacisnęliśmy jeszcze bardziej na młodziaków których łowimy podczas naszych Open Decków, czy za sprawą Instytutu Dźwięku który przeprowadza szkolenia adeptów w naszych murach. Tymiż właśnie są Alexx Amsterdam, oraz ZOIE którzy przejmą barową, natomiast Andrys dostąpi zaszczytu otwarcia maina
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
PLUR
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →