SUB|MERGE | 12.05 | P29

SUB|MERGE | 12.05 | P29

12 maja 2023, Piątek

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Start: godz. 23:00

Podziel się:

SUB|MERGE – Daj się zatopić w głębokich, atmosferycznych dźwiękach Progressive i Melodic oraz wznieś swojego ducha na niezbadane wyżyny euforii.
Wiosna w pełnym rozkwicie, więc nadszedł czas na wiosenną edycję, ponieważ po raz pierwszy będziemy w Łodzi, a do tego w jakże wspaniałym miejscu – P29 ☀️
Po wyprzedanej premierze, z dumą ogłaszamy powrót SUB|MERGE w drugiej odsłonie.

SUB|MERGE prezentuje najlepszy Melodic i Progressive House & Techno, skupiając się na najwyższej jakości, dobrze wyselekcjonowanej muzyce, która stoi wysoko ponad przeciętnością.
Nasz cel jest prosty; wnieść więcej radości do świata poprzez taniec, śmiech i uśmiech. SUB|MERGE buduje społeczność ludzi, którzy mogą się trochę wyluzować i stworzyć niezapomniane chwile.
——————————————————————
LINE UP
▽ SHAZZE (UK)🇬🇧
▽ NIHIL YOUNG (IT)🇮🇹
▽ EFEKT (IMPAKT)🇵🇱

Wybrani przez nas DJ’e na to niezwykłe wydarzenie, to jedni z najbardziej obiecujących artystów/producentów na światowej scenie.

▽ SHAZZE:
SHAZZE (czyt. szazi) to międzynarodowy brytyjski DJ i producent, absolwent London Sound Academy, grający regularnie w Ministry Of Sound i EGG LDN, wspierający takie nazwiska jak Massano, Korolova, Miss Monique, Hernan Cattaneo, Guy J, Bob Sinclar, Cosmic Gate, Henry Saiz, Quivver czy Eduardo De La Calle.
Podczas swojej kariery występował również w takich krajach, jak Malta, Turcja, Serbia czy Berlin, a nawet Indie.
Popularność SHAZZE na arenie międzynarodowej to także zasługa wywiadów, artykułów i relacji prasowych w takich mediach jak: T-Mobile Electronic Beats, Progressive Astronaut, Mixmag Turkey czy Mixmag Middle East.
Misja SHAZZE opiera się na jednym prostym celu: rozpowszechniać pełen energii styl progresywnych dźwięków wśród globalnej publiczności.
Wydał wiele utworów, które cieszyły się szerokim poparciem zarówno wśród DJ-ów jak i producentów z branży. Brzmienie SHAZZE można opisać jako potężne, melodyjne progresywne, głębokie z napędzającymi hipnotycznymi dźwiękami. Jest to muzyka przepełniona emocjami, wywołująca euforię, z silnym naciskiem na zaraźliwą, rytmiczną energię.
W ciągu zaledwie kilku lat, produkcje SHAZZE wielokrotnie wchodziły na listę Top 100 Beatportu. Jako producent SHAZZE wydaje w czołowych wytwórniach swojego gatunku takich jak Einmusika, Perspectives Digital, ICONYC, Beatfreak, Area Verde, UV i Soundteller Records.
🌐IG : www.instagram.com/shazze_official/
🌐YT: www.youtube.com/watch?v=rX69buM5dNg&t=4594s

▽ NIHIL YOUNG:
Nihil Young konsekwentnie wydaje wysoce ekspresyjną muzykę elektroniczną – słynie z głęboko melodyjnej, porywającej i arbitralnej podróży, która mówi nam o nim więcej niż słowa mogłyby powiedzieć. Niezależnie od tego, czy wydaje precyzyjnie dostrojone Techno idealne dla klubów, czy też najnowocześniejszy progresywny projekt nadający się na główne sceny na całym świecie, jego dynamiczne i mistrzowskie pejzaże dźwiękowe przepełnione są emocjami i są dostarczane w sposób, który wydaje się być ‘bezwysiłkowy’. Jego dar wywoływania emocji poprzez hipnotyzujące syntezatory, precyzyjną perkusję i potężne, napędzające groove’y jest ostatecznie tym, na co zaczęły zwracać uwagę takie wytwórnie jak Toolroom, REALM, Purified, Odd One Out, Saved, Kittball i Zerothree.
30M+ streamów na Spotify – 600K słuchaczy miesięcznie
Utwory wydane w: Toolroom / Saved / Purified / Zerothree / Odd One Out / Yoshitoshi / REALM Records / Armada / Nomade Records / Spinnin’
🌐IG : www.instagram.com/nihilyoung/

▽ EFEKT:
To Impaktowy duet, wypadkowa dwóch sił: VHT & Johnny J, które są Efektem wspólnej wędrówki przez granie i organizowanie imprez przez ostatnie kilka lat. Ich mocne strony to niesamowita umiejętność adaptacji do sytuacji na parkiecie oraz zabójcza rytmika w połączeniu z niesamowicie pozytywną energią.
Świetnie odnajdują się w przyjemnych, bujających brzmieniach, a jeszcze lepiej w nieco mroczniejszych odmianach elektroniki.
🌐IG : www.instagram.com/efekt_._/

——————————————————————
Address:
Piotrkowska 29 90-410 Łódź, Poland 📍

💲TAX 💲
20 PLN do 00:00
35 PLN po 00:00

Jeśli chcesz być bliżej Submerge, dołącz do naszego telegrama
t.me/submerge_pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →