SPLOT w/ Rhyw

17 października 2020, Sobota

Ciało

Świdnicka 12, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Knuliśmy to p o ł ą c z e n i e od ponad roku. Zatrzymani tym samym powodem co wszyscy, z półrocznym opóźnieniem wjeżdżamy do klubu Ciało. Ciągle inspirowani świeżością brytyjskiego soundu – czemu wyraz niezmiennie dajemy w audycjach Burn The Roots oraz Night Bus – chcemy wskazać na wypadkową naszych muzycznych zainteresowań. Poszerzamy scenę, plącząc jej brzmienie jeszcze dosadniej. Łamiąc, dekonstruując i odwołując się do tendencji tożsamych z brytyjską estetyką.
SPLOT to horyzont na szeroko pojęte broken beats, surowe brytyjskie techno, UK bass, najświeższy breakbeat, ale także sentymentalny zwrot w stronę korzeni wyspiarskiej kultury klubowej.
🧬🧬🧬
Debiutujemy wspólnie z gościem, który w 100% wyraża interesującą nas estetykę. Rhyw, czyli DJ i producent, 1/2 fenomenalnego duo Cassegrain. Wspólnie z Mor Elian to głównodowodzący wytwórnią Fever AM. Wychowany i inspirowany przez brytyjską scenę – co ewidentnie słychać w jego solowych produkcjach i DJ-skim kunszcie. Konsekwentnie kształtuje swój świeży styl oparty o polimetryczne rytmy, powykręcane melodie i spróbkowany wokal.
Całość wypełnią persony, w których kierunku patrzymy z wyjątkowym szacunkiem, a które stylistycznie są idealnymi kandydatami do zapoczątkowania splotowego cyklu imprez. Świetnie Wam znani PLAL z ekipy regime oraz Spectribe z kolektywu SLAP.
eng version ⚫️ https://www.residentadvisor.net/events/1425661
______________________________
Rhyw [Fever AM]
► https://soundcloud.com/rhyw
► https://www.residentadvisor.net/dj/rhyw
► https://soundcloud.com/feveram
Spectribe [Ciało / SLAP]
► https://soundcloud.com/spectribe
PLAL [regime]
► https://soundcloud.com/plaloud
Glassz x Guiltee [Burn The Roots x Night Bus / massif = SPLOT]
► https://soundcloud.com/glassz
► https://soundcloud.com/guil-tee
______________________________
tax: 35 pln
______________________________
rules:
no pre-sale
be kind to your neighbours
doorman has the final say
no photos on the dancefloor
#nolimetangere


Zobacz także