SPLOT w/ Batu

SPLOT w/ Batu

11 marca 2023, Sobota

Ciało

Joannitów 13, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Przewijamy do początku. Chwilę po fenomenalnym secie 𝘽𝙖𝙩𝙪 na festiwalu Dimensions w 2019 roku podjęliśmy decyzję, że splatamy nasze nici. To, co usłyszeliśmy było godne ideału. Tak powstał kolektyw 𝗦𝗣𝗟𝗢𝗧 – pragnęliśmy przenieść ideał tego doświadczenia na lokalny grunt. Ideał oprawiony w ramy wyspiarskiej kultury klubowej i jej bogatego dziedzictwa o niskiej częstotliwości – dubowych fundamentów, bassowych mutacji i futurystycznego techno.
𝘽𝙖𝙩𝙪 to kolejna z bristolskich genre-defining postaci. Ceniony producent z releasami dla takich wytwórni, jak Hessle Audio, XL Recordings, Livity Sound, czy wreszcie własnego labelu Timedance, w którym w ubiegłym roku ukazał się jego długo wyczekiwany album. Być może jeszcze bardziej ceniony DJ – regularnie zgarniający najgorętsze sloty w klubowej topce Europy: fabric, Tresor, De School oraz na prestiżowych festiwalach pokroju Dekmantela czy Draaimolen.
Obok gościa specjalnego w ℝ𝕆𝕆𝕄𝟙, oprócz tercetu splecionych gospodarzy, usłyszycie lokalnego mistrza nowoczesnego techno 𝙏𝙧𝙖𝙣𝙨𝙖 𝙏𝙞𝙢𝙢𝙚𝙧𝙢𝙖𝙣𝙨𝙖 i jego bardziej niż kiedykolwiek połamane oblicze. W ℝ𝕆𝕆𝕄𝟚 nie zabraknie bohatera numeru trzy w katalogu 𝗦𝗣𝗟𝗢𝗧 labelu, 𝙔𝙚𝙨 𝙎𝙩𝙖𝙣𝙡𝙚𝙮𝙖 w swoim naturalnym-muzycznym Entourage’u; a także człowieka instytucji poznańskiej sceny bassowej 𝘼𝙡𝙚𝙜𝙧𝙞𝙞 oraz wybitnej diggerki z Trójmiasta, 𝙗𝙡𝙖𝙣𝙠.

ℝ𝕆𝕆𝕄𝟙
Batu
→ soundcloud.com/batuuk
Glassz
→ soundcloud.com/glassz
Guiltee
→ soundcloud.com/guil-tee
dadan karambolo
→ soundcloud.com/dadan11
Trans Timmermans
→ soundcloud.com/transtimmermans

ℝ𝕆𝕆𝕄𝟚
Alegria
→ soundcloud.com/alegriaabada
blank
→ soundcloud.com/blankgdn
Yes Stanley
→ soundcloud.com/stanley-yes

artwork: Laura Linnik
_________________________________________________
tax: 50
_________________________________________________
rules:
no pre-sale
be kind to your neighbours
doorman has the final say

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →